X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti
Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti
Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti
Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti
Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti
Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti

Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138907
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
3 karakter yazabilirsiniz.

Son dönemlerde popülerleşen bir söz ile hazırlanmış olan Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti hediye seçeneğini kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Üstelik bu mini çantaların üzerine kız arkadaşınızın ismini baskılatarak da hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilmeniz mümkün. Sadece sevgiliye özel olarak değil doğum günü hediyeleri bayan arkadaş için de özel olarak alınabilecek seçeneklerden biri olan bu makyaj seti ile bayan arkadaşı da mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda eşime doğum günü hediyesi ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyorsanız Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti'ni hiç düşünmeden sipariş edebilir ve eşinize unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Böylelikle eşime hediye almak istiyorum diyenler için alabilecekleri anlamlı bir hediye öneriyoruz. Bayan eşe yıl dönümü ya da doğum günü gibi özel ve anlamlı günlerde armağan edebileceğiniz feminen bir hediye seçeneği olan Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti ile eşinizi sevindireceksiniz. Bu anlamda evlilik yıldönümü hediyeleri kadın için farklı bir boyut kazanmaktadır. Eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak sıra dışı ve anlamlı bir hediye arıyorsanız eğer Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti'ni kesinlikle tercih etmelisiniz. Bütün bunların yanında nişanlıya hediye olarak da düşünebileceğiniz bir armağan olan Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti'nin üzerine isim baskısı yaptırarak nişanlınızı sevindirebilirsiniz.

Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak üretilen Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti ile sevgiliyi sevgililer gününde kesinlikle mutlu edeceksiniz. Sevilen kişiye armağan edilecek bu seti aynı zamanda bayan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve arkadaşınızı sevindirebilirsiniz.

Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutları; Küçük: 17x13cm, Orta:21x15,5cm, Büyük: 24,5x19cm

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Ham pamuk sağlam kumaş ve doğada tamamen çözünebilen malzeme.

  • 3lü çanta setine tümüne aynı baskı yapılmaktadır ve isim, harf baskısı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

  • Uyan ve Makyaj Yap 3lü Mini Çantası Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.