X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti
Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti

Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139083
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Türk Sanat Müziği ülkemizdeki en klas müzik türlerinden biri olmakla birlikte dertlerimizi ve sevinçlerimizi en iyi anlatan müzik türüdür. Bu yüzden Türk sanat müziği seven arkadaşa güzel bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti hediyesini armağan edebilirsiniz. Karşılıklı muhabbet kokan masalara oturarak sabahlara kadar dertleşecek bir ortam yaratarak arkadaşlığınızı doruk noktasına çıkarabilir ve aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Kişiye özel olarak rakı kadehlerinin üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak da hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. En güzel hediye erkek seçenekleri arasında yerini alan Türk Sanat müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti'ni gönül rahatlığıyla sevdiklere armağan edebilirsiniz.

Ayrıca sadece arkadaşa değil, kocaya hediye olarak da tercih edebileceğiniz anlamlı bir hediye olan bu rakı seti, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu açıdan evlilik yıldönümü hediyeleri erkekler için oldukça önemlidir. Kocama yıl dönümü hediyesi için ne alabilirim diye kara kara düşünmeden hemen Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti'ni sipariş ederek kocanızla birlikte anlamlı bir gece geçirebilirsiniz. Öte yandan sevgiliye en güzel hediyeler erkek için nelerdir diye düşünüyor ancak aklınıza en ufak bir fikir gelmiyorsa Türk sanat müziği seven sevgiliye gönül rahatlığıyla Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti'ni armağan edebilirsiniz. Sevgiliye unutamayacağı bir hediye olacak bu rakı kadehi setiyle ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstermeyi başaracaksınız. Bununla birlikte kocama doğum günü sürprizi ne yapabilirim diyenlerin asla kaçırmaması gereken hediye olan Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti, kocaya anlam dolu bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Rakı içmeyi seven erkeklerin çok beğeneceği isme özel rakı bardağı seti ile onlara kendilerini çok özel hissettireceksiniz. Dilerseniz sevgiliye, dilerseniz de arkadaşa özel olarak hazırlatacağınız bu rakı setini doğum günü gibi anlamlı günlerde sevdiklere armağan edin ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edin! Bütün bunlarla birlikte babaya babalar günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz özel ve anlam dolu bir hediyedir.

Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.

  • 4 Adet üzeri baskılı rakı kadehi ve 4 adet baskısız kadeh gönderilmektedir.

  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.

  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.

  • Türk Sanat Müziği Severlere 8li Rakı Kadehi Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.