X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Bayan Tişört » Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt
Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt
Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt
Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt

Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137421
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL

Türk milletinin kahraman duruşuna yakışır bir hediye alternatifi ile sizlerleyiz; Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt..

Şanlı Türk Bayrağı'mızın eşsiz görüntüsü ile detaylandırılan baskılı t-shirtümüz sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden. Türklüğün tamamlayıcısı olacak bu t-shirtü sevdiklerinizin gururla taşıyacağından eminiz. İstedikleri her yerde giymeleri için uygun olan Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt ile farklarını da gözler önüne sermiş olacaklar. Milletine, vatanına ve bayrağına ne kadar bağlı oldukları bu tasarım harikası t-shirt sayesinde gün yüzüne çıkacak. Hediye Fabrikası olarak tasarımına imza attığımız Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt'ümüzü bay ya da bayan sevdikleriniz için bedenlerine uygun olarak hazırlatmanız mümkün. Siyah ve beyaz renk seçeneği de bulunmakta. Kaliteli dokusu ve çıkmayan baskısı ile hediye edeceğiniz sevdiklerinizin ömür boyu kullanmasına olanak sağlıyor.

Gören herkesin bakışlarını üzerine çekecek Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt'ü en sevdiklerinizin bedenine ve sevbilecekleri renge göre hazırlatmak, onlara en özel günlerinizde armağan etmek istiyorsanız hemn sitemizden siparişinizi oluşturun. Değerli, kalıcı, kullanışlı bir armağan vermenin keyfini yaşayın. Anlamı ve kalıclığı ömürlük olacak bu baskılı t-shirtümüz ile daima akıllarda ve kalplerde olun. Vatanına ve milletine bağlı biri olarak Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt'ü dilerseniz kendiniz için de hazırlatabilirsiniz.

 

Türk Bayrağı Tasarım Baskılı T-shirt'ü

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.