Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Troika Slide Çelik Kartvizitlik
Troika Slide Çelik Kartvizitlik

Troika Slide Çelik Kartvizitlik

36,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135143
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Şık ve kullanışlı bir kartvizitliğe sahip olmak istiyorsanız Troika Slide Çelik Kartvizitlik sizin için sitemizdeki yerini aldı!

Dağınık bir şekilde taşımak zorunda kaldığınız kartvizitlerinizi düzen içerisinde yıpranmadan taşımak istiyorsanız bu çelik kartvizitliğe hemen sahip olmalısınız. Çünkü dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Troika Slide Çelik Kartvizitlik kartlarınızı veya kartvizitlerinizi çelik yapısıyla dış etmenlere karşı koruyacak, yeni basılmış gibi ilk günkü görünümlerinin dışına çıkmalarını önleyecektir. Pratik dizaynı ile de içerisine yerleştirdiğiniz kartvizitlerinizi istediğiniz an bir çırpıda alabilecek, fonksiyonel yapısıyla bu ürünü kullanmayı çok seveceksiniz. İster çantanızda isterseniz de cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Troika Slide Çelik Kartvizitlik ergonomik yapıda olduğu için fazla yer kaplamayacak, size asla ağırlık yapmayacaktır. dilerseniz ofisinizde çalışma masanızda da kullanabilirsiniz.

Yalnızca kendiniz için değil sevdiklerinize ofis hediyesi veya yeni iş hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz Troika Slide Çelik Kartvizitlik uzun ömürlü bir hediye olarak Hediye Fabrikası2nda sizleri bekliyor. Tasarımı ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahip bu çelik kartvizitliği kaçırmamanızı öneriyoruz.

 

Troika Slide Çelik Kartvizitlik; satın almadan öcne bilmeniz gerekenler:

  • Paslanmaz Çelik
  • 100 * 60 * 5 mm
  • 66 Gram.


Troika

“Erkek kalbini sarsan bazı öğeler vardır .” sloganıyla yola çıkan Alman troika grubu Almanya’da 20 kişilik bir dizayn ekibi ile erkeğe özgü hediyelik eşya üretimi konusunda uzman bir firmadır. 1972 yılında ilk üretimini İngilteredeyapan Troika1992 yılında üretimini Almanya’ya taşımıştır. Yenilikçi, alışılmışın dışında çok fonksiyonlu metal ve deri gereçler üreten firma Alman dizayn ve kalitesi ile 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.