X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası
Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası
Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası
Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası

Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137478
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biricik aşkınızı mutlu etme sırası sizde ise önerimizi dikkat almanızı tavsiye ediyoruz! Sevgilinize asla unutamayacağı bir sürpriz hazırlamak ve herhangi sıradan bir günde onu vereceğiniz hediye ile şaşırtmak istiyorsanız işte size müthiş bir alternatif; Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası.

Ahşaptan üretilen bu tasarım harikası ürün kırmızı kalp detayları ile oldukça romantik görünüyor. Sevgi dolu bu ürünün açılıp kapanabilir pencere bölmesinin altındaki yazı alanına sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi veya içinizden gelen duyguları yazarak ona unutamayacağı bir sürpriz oluşturmuş oluyorsunuz. Silmeye kıyamayacağı bu yazıları bir ömür aklından çıkaramayacak, hayatında aldığı en güzel hediye olarak hafızasına kazınacak. Sevgiliye alınabilecek en romantik ve sıradışı ürün olarak tercih edebileceğiniz Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası biricik aşkınızın çalışma masasında veya odasının en güzel köşesinde yerini alacak, her baktığında içi sevgiyle dolacak.

Hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o güzel insana en özel günlerinizin dışında herhangi sıradan bir günde de armağan edebileceğiniz Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtası'nı satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Aksi halde bu sürpriz hediye alternatifini kaçırabilirsiniz.

 

Tripod Stand Panjur Kapaklı Yazı Tahtasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 23 cm x 14.5 cm ölçülerindedir.
  • Ahşaptan imal edilmiştir.
  • Yazı alanı 11.5 cm x 11.5 cm'dir.
  • Pembe,mavi ve beyaz renkli tebeşir ve keçe silgi ile gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.