X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket
Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket
Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket
Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket

Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137473
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evinde veya ofisinde ilginç eşyalar görmek isteyenlerin bayılacağı bir ürünü sizlere sunuyoruz; Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket.

İlginç bir ofis hediyesi veya ev hediyesi olarak sevdiklerinizin beğenisine sunabileceğiniz bu klaket yazı tahtası ile şimdiye kadar verdiğiniz en farklı hediyeyi seçmiş olacaksınız belki de. Keyifle izlediğimiz filmelerin sahnelerini çekerken kullandıkları klaketlerde bu sefer sevdiklerinizin küçük notları yer alacak. Ofis masalarında veya evlerin salonlarında dekoratif bir eşya olarak kullanılabilecek Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'in üzerine istedikleri herşeyi yazıp çizebilirler. Üstelik klaket yanında gönderilen 3 farklı renkteki tebeşirden dilediklerini seçip istedikleri renkte yazabilecekler. Silgisi ile silip yeniden ve farklı şeyler yazmaları da mümkün olacak.

Özel gün hediyesi olarak, ofis hediyesi olarak, ev hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak sevdiğiniz dostlarınıza/arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'i kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde kaçırabilirsiniz! Yazı tahtası klaketi yalnızca sevdikleriniz için değil kendiniz için de tercih edebilir, evinizde veya ofisinizde sergileyebilirsiniz.

 

Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Klaket boyutu 21 cm x 24 cm dir.
  • Tripodlu ölçüsü 26 cm x 24 cm dir.
  • Klaket ve tripod ahşaptan imaledilmiştir.
  • Mavi, pembe ve beyaz renkli tebeşir ve keçe silgisi ile gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.