X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati
Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati

Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136336
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Doğum günleri her yıl büyük bir keyifle kutlanan en özel günlerdendir. bu özel günlerin anlamına anlam katan detaylardan biri de verilen hediyelerdir. Siz de değer verdiğiniz sevdiklerin bu özel gününü çok özel bir hediye ile kutlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati, tranzon'lu olan bir yakına doğum günü hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz çok şık ve özel bir armağan. Üzerine işlenecek mesajınız, isim ve tarihle kalıcılığını arttıran Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati, yıllar geçse bile anlamını koruyacaktır. Özellikle trabzonlu bayanlar için hediye seçeneği olarak gönül rahatlığıyla düşünebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan trabzonlu arkadaşa yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız ona Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati hediyesini armağan edebilir ve duvar saatine baktıkça arkadaşın sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşa özel olarak alınabilecek en değişik hediye tercihlerinden biri olan bu duvar saatini kişiye özel olarak da hazırlatabilirsiniz. Aynı zamanda bu sıradışı ürünü hediye erkek saatleri adı altında da alabilirsiniz. Kadın ya da erkek farketmeksizin Trabzon sevenlere alınması gereken bir ürün olacaktır. En sevilen erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri almak istiyorsanız Trabzonlu olan arkadaşa kesinlikle bu duvar saatini almalısınız.

Trabzon şehrinin eşsiz güzelliklerinin resmedildiği bu duvar saati için elinizi çabuk tutun ve siparişinizi oluşturun. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bir ürün olan Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati, Sevdiklere özel olarak sipariş etmeniz için sizleri bekliyor. Trabzonlu ya da Trabzonu seven arkadaşa veya sevgiliye hediye olarak doğum günü gibi özel günlerde kesinlikle alınması gereken bir hediye seçeneği olacaktır. O halde siz de daha fazla beklemeden bu özel ürünü hemen sipariş edin!

Trabzon Şehrine Özel İsimli Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm ahşap üzerine baskı alınmaktadır
  • 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.