Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder
Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder
Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder
Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder
Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134506
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Takıları kıyafetleri ile kombinlemekten hoşlanan bayanlara hediye edebileceğiniz ilginç bir hediye alternatifimiz var! Yüzüklerin şık bir düzen içerisinde saklanmasını sağlayacak sıradışı bir ürün; Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder.

Bayanların şıklığının en öenmli tamamlayıcısı elbette ki takılardır. Göz kamaştıran takılar ile istedikleri şıklığı yakaladıklarında onlardan mutlusu yoktur. Fakat bu takıları bir düzen içerisinde saklamak oldukça güçtür. Küçük ve karışmaya hazır parçalar olduğundan bulundukları yerde dağınık bir görüntü sergileyebilirler. Bayanları işte bu kargaşadan kurtaracak Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder, narin parmaklarına taktıkları yüzüklerin birbirleri ile uyum içerisinde makyaj aynaları önünde sergilenmesini sağlayacaktır. Yüzük askısı olarak oldukça farklı bir şekilde tasarlanan bu ürün topuklu ayakkabı görünümündedir. Böylelikle bayanların kalbini fethetmesi güç olmayacaktır. Bilirsiniz ki her bayan ayakkabı meraklısıdır ve topuklu ayakkabılara aşık yaşarlar.

Bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder ile annenize, sevgilinize, kız kardeşinize veya yakın arakadaşınıza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Onlara armağan edebileceğiniz bu yüzük askısı ile severek kullandıkları yüzüklerini uyum içerisinde sergilemelerini sağlayabilirsiniz. Acele edin ve bu şık hediyeyi kaçırmayın.

 

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder; satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Yüzüklerinizde birlikte küpelerinizide saklayabilirsiniz.

7 yüzük yeri bulunmaktadır.

Renk: Kırmızı, Mavi

Ürün Ölçüleri:

4.5cm x 15cm x 11cm

Paket İçeriği:

1 Adet Ayakkabı Tasarımlı Yüzük Askısı Shoe Ring Holder

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.