X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Tıp bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti
Tıp bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti

Tıp bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138162
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
100 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Doktor arkadaşa ya da sevgiliye hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer size çok güzel bir önerimiz var, Tıp bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti ! Eğer tıp bayramına özel olarak sevdiğiniz doktora hediye almak istiyorsanız sizi hatırlatacak güzel bir armağan doktor arkadaş tarafından çok sevilecektir. Ona alabileceğiniz en güzel doktor hediyeleri arasından baskılı kupa bardak altı setinin üzerine isim ve tıp bayramını kutladığınızı belirten baskı oluşturabilirsiniz.

Doktora hediye olarak alınabilecek bardak kupa ve altlık modellerinden tıp bayramı için tasarlanan bu set doktor arkadaşlarınızı fazlasıyla mutlu edecek ve onlar için unutulmayacak bir hediye olacaktır. Eğer siz de tıp bayramında doktor erkeğe ne hediye alınır diye düşünenlerdenseniz doktor arkadaşa ya da sevgiliye hediye olarak bu güne özel hazırlanan Tıp Bayramı Hediyesi Kupar Bardak Altı Seti ürününü öneriyoruz. Doktor arkadaşa alınabilecek ilginç hediyelikler aramanıza artık hiç gerek yok! Doktorların en özel günleri için alınabilecek en ideal ve anlamlı hediye bu kupa bardak ve bardak altlığı olacaktır. Aynı zamanda sıcak baskı işlemi sayesinde kaliteli baskı hissiyatını yaşayacak ve uzun yıllar boyunca hediye en iyi şekilde kullanılacaktır.  Tıp bayramı için doktora hediye alarak ona sürpriz yapmak istiyorsanız en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Tıp Bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti hediye fabrikası adresinde sizleri bekliyor! En özel hediye seçenekleri arasında bulunan bu set sayesinde hem doktor arkadaşı hem de doktor sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebileceksiniz.

En özel doktora hediye seçeneklerinden birisi olan bu ürünü hediye fabrikası farkıyla sipariş etmek istiyorsanız daha fazla beklemenize hiç gerek yok! Sevgiliye alınabilecek en özel hediyeler Hediye Fabrikası adresinde sizleri bekliyor! Keyifli alışverişler.

Tıp bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altı Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm
  • çapı:8,5 cm
  • Bardak altlığı ahşap olup 9.5 cm x 9.5 cm ölçülerindedir.
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.