Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Terzilere Özel Kupa
Terzilere Özel Kupa

Terzilere Özel Kupa

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58343
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
15 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Ailenizin terzisi olan annenize ya da bu işi yapan bir dostunuza verilebilecek en güzel hediye,Terzilere Özel Kupa..

"Terziye ne hediye alınır?" diye günlerdir araştırıyorsanız ama istediğiniz türde hediye bulamıyorsanız Terzilere Özel Kupa bu mesleğe gönül vermiş sevdikleriniz için tasarlanmış harika bir hediye seçeneği!

Terzilere Özel Kupa kişiye ve ölçüsüne göre giysi hazırlayan, kesiğimizi-söküğümüzü diken bu saygı duyulası insanara özel tasarlanmış harika bir kupa!

Elindeki iğneyle birleştirdiği, makasla bölüp bütünleştirdiği şeyler kadar özel bu insanlara hediyenin de en özelini vermek gerekir.

Kesip, biçip, diken terzilerimizin çay-kahve saatlerine keyif getirecek Terzilere Özel Kupa üzerine işlenen isimle kişiye özel hale geliyor.

Siz de terzi sevdiklerinize sıradan hediyelerin dışında oldukça farklı ve özel bir hediye vermek istiyorsanız, Hediye Fabrikası'nın tasarımı üstündeki terzi figürüyle şirin bir görüntüye sahip Terzilere Özel Kupa'yı hemen satın alın. Terzilik mesleğini severek yapan o değerli insanlara en özel günlerde armağan edin.

 

Terzilere Özel Kupa satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Porselen kahve kupası.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.