X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu
Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu

Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139267
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye romantik bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız eğer ona sevgililer günü gibi özel günler için Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu hediyesini armağan edebilir ve sevgiliyi duyguandırabilirsiniz. Teknenin üzerindeki bir çiftin oluşturduğu bu maket aynı zamanda romantik bir müzik kutusudur. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak kesinlikle alınması gereken romantik hediye seçenekleri arasında yer alan Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu ile sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatacaksınız. Türkiye'nin en güvenilir hediye sitesi olan Hediye Fabrikası'nda son derece şık tasarımlı bir şekilde hazırlanan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Öte yandan askere giden sevgiliye hediye olarak da bu güzel ürünü alabilir ve askerde sevgilinizin her zaman sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Yalnız hissettikçe dinleyecek olacağı müzikle kalbi ve ruhu her daim sizinle olacaktır. Bu anlamda kadınlar için olduğu kadar erkek sevgililer günü hediyesi olarak da tercih edilen Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu ile erkek arkadaşa romantik bir sevgililer günü yaşatacaksınız. Artık erkek arkadaşıma ya da kız arkadaşıma ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Sevgilinin asla hayır diyemeyeceği en romantik hediye seçeneklerinden biri olan Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu ile aşkınızı ilk günü heyecanla yaşayacaksınız.

Eğer erkek sevgiliye hediye kutusu hazırlama istiyorsanız ona Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu'nu hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz. Dinledikçe sizi hatırlatacak olan farklı ve oldukça romantik bir hediye olacaktır. Sevgililer günü gibi özel günlerde alınması gereken romantik hediye seçeneklerinden biri olan bu anlmalı ürünü sakın kaçırmayın! Özellikle ilk sevgililer günü için yeni sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz oldukça romantik bir hediye tercihi olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu hediye seçeneğini sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde sevgiliye rahatlıkla armağan edebilirsiniz. En özel hediye seçeneklerini her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda bulacak ve sevdiklerinize unutamayacakları sürprizler hazırlayacaksınız. Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu hediye seçeneğine sevgiliniz asla hayır diyemeyecektir. Acele edin ve bu özel ürünü hemen sipariş edin!

Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 19cm x 19cm ölçülerindedir.

  • Sert dayanıklı plastik malzeme.

  • Müzik kutusunun kurma kolu önde dümen şeklinde ve müzik mekanizması arkada bölümde bulunmaktadır.

  • Müzik kutusunda Beethoven Für Elise parçası çalmaktadır.

  • Gönderilen üründe stok adetlerine göre renkler farklılık gösterebilmektedir.

  • Teknedeki Mutlu Sevgililer Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.