X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası
Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası
Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası
Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası
Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası
Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası

Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138332
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yakın arkadaşıma hediye almak istiyorum diyor ve ancak ne hediye alacağınıza dair en ufak bir fikir bulamıyorsanız size Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası hediye seçeneğini öneriyoruz. İster ev arkadaşınız olsun isterse de en yakın arkadaşınız, vücut tasarımlı bu yazı tahtasına hediye sahibi çok bayılacaktır. Her sabah evden çıkmadan önce yazacağınız bir not ile arkadaşın güne daha iyi başlamasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda arkadaşa özel hediyeler arasında kendine yer bulan bu yazı tahtası, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Ayrıca erkek arkadaşa olduğu kadar en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla alabileceğiniz son derece şirin ve kullanışlı bir ev hediyesi olacaktır. Öte yandan yeni evlenen arkadaşlara ev hediyesi fikirleri düşünüyorsanız onlara kesinlikle Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası'nı hediye etmelisiniz. Kullandıkça sizi hatırlayacakları için onlarla olan samimiyetinizi bir adım daha ileriye götüreceksiniz. Erkek kadın farketmeksizin alınabilecek en ilginç ürünler arasında yer alan bu yazı tahtası oldukça şirin görüntüsünün yanı sıra son derece de kullanışlı bir üründür. Bu anlamda sevdiklere özel doğumgünü hediyeleri almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir.

Dilerseniz en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi, dilerseniz de sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz oldukça anlamlı ve farklı bir hediye seçeneği olan Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası, hediye sahibi tarafından çok beğenilecektir. İsterseniz de ev arkadaşına özel olarak bu hediyeyi alabilir ve evinizde bu ürünü kullanmaktan keyif alabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden siz de hemen Hediye Fabrikası'ndan size özel sunulan yararlı fırsatları kullanarak bu güzel ürünü sipariş edebilirsiniz.

Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaliteli malzemeden 1.sınıf işçilikle üretilmiştir.
  • Tebeşir haricinde başka bir kalem ile yazı yazılamaz.
  • Dekoratif Vücut Tasarımlı Kara Tahta 35 cm x 28 cm x 2 cm boyutlarındadır.
  • Kara tahta ile birlikte 1 adet tebeşir ve silgi gönderilecektir.
  • Tebeşir İle Yazılabilir Dekoratif Vücut Tasarımlı Yazı Tahtası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.