Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Powerbank » Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh
Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh
Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh
Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh

Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136428
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+
Akıllı cep telefonlarının şarjının çabuk bitmesi büyük bir sorun. Hiç ummadığınız yerde şarjınız bitebilir ve çok zor durumda kalabilirsiniz. Akıllı telefonun şarjı çabuk bitmesinden dolayı sürekli şarj cihazını yanınızda taşıyor ve şarj edebilmek için priz aramaktan sıkıldıysanız 20.000 mAh gücündeki taşınabilir şarj cihazı sizin en büyük dostunuz olacaktır. Dilerseniz kendime hediye alacağım diyebilir dilerseniz de sevdiklere alabileceğiniz en iyi doğum günü hediyesi seçeneği olacaktır. Bu özel ürünü şimdi Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Samsung ve iphone akıllı cep telefonları ile uyumlu olup dilediğiniz her yerde şarjınızı doldurabilirsiniz. Küçük boyutlara sahip olduğu için kolay taşınabilir. Evde, işte, tatilde ya da yolculuk ederken isimli Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh, yanınızdan ayırmayacağınız kurtarıcınız olacaktır. Ayrıca bu şarj aletini babalar gününe özel olarak sürekli yoğun tempoyla çalışan babalara hediye edebilirsiniz. Böylece babanızla aranızdaki iletişimin daima devam etmesine olanak sağlamış olursunuz. Öte yandan erkek arkadaşa alınacak hediyeler arasından bu özel powerbank hediyesini tercih edebilir ve sürekli konuşmaktan şarjı kalmayan erkek arkadaşınızla iletişimin kesilmemesini sağlayabilirsiniz.
Bütün bunların yanı sıra anneler gününde çalışan anneye alacağınız Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh hediye seçeneği ile anneyi son derece mutlu edebileceksiniz. Anneye alınabilecek en teknolojik ve kullanışlı hediye tercihlerinden birisidir. Anneye hediye, babaya hediye ya da arkadaşa hediye olarak almayı planladığınız bu özel hediye seçeneğini dilerseniz kendime alacağım da diyebilir ve kendinize hediye olarak bu özel ürünü Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda isimli hediyeler sınıfına giren bu powerbank'in üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak da hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilme imkanına sahipsiniz. Daha fazla beklemeden bu harika ürünü şimdi sipariş etmek için tıklayın!
Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank 20000 mAh'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Usb bağlantılı tüm telefon ve bilgisayarlar ile kullanılabilmektedir.
  • Cihazların kendi şarj kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 20.000 mAh gücünde
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.