Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak
Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak
Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak
Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak
Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak
Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak

Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137328
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yaratıcı işler ortaya çıkaran becerikli ve yetenekli meslek erbablarından tasarımcılarımızı muhteşem bir ürün ile sevindirmeye var mısınız? Tasarımcı bir arkadaşınız var ise cevabınız elbette ki 'Evet' olacaktır.

Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak, şidiye kadar görüdğünüz kupa bardakları unutturacak harika bir tasarıma sahip. Üzerinde ingilizce olarak tasarımcı yazan ve tasarımcılığı simgeleyen figürler ile detaylandırılan bir baskının olduğu kupa bardak renkli kulbu ve iç kısmı ile begeni kazanıyor. Ve ayrıca yine kupa üzerine işlenecek olan isim-soyisim ile tamamen kişiye özel bir hediyeye dönüşüyor ve tasarımcı arkadaşınızın özel hissetmesini sağlıyor. Yoğun işlerle uğraşan tasarımcı arkadaşınızın bir nefes almak ve daha iyi motive olmak amacıyla yudumlayacağı kahveye eşlik edecek bu şık kupa her an sizi hatırlatacak bir armağan olarak ömür boyu saklanacaktır. Çay veya kahve kupası olarak kullanılmasa bile tasarımcı arkadaşınızın ofis masasında kalemlik olarak da yerini alabilir, her an göz önünde bulunabilir. Emin olun ki şimdiye kadar böylesi özel bir hediyeyi almamış olan arkadaşınız ona ne kadar çok değer verdiğinizin farkına varacak ve size teşekkür etmeye doyamayacaktır.

Tasarı konusunda eline su dökülmeyecek, işini hakkıyla yerine getiren sevdiğiniz bir tasarımcı arkadaşınız varsa ve siz ona yaptığı iş ile alakalı keyifli bir hediye vermek istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz? Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak'ı sitemizden arkadaşınıza özel olacak şekilde hemen hazırlatın, tasarımcı arkadaşa alınabilecek en özel hediye seçiminde bulunun. Kişiye özel her hediye gibi bu çok özel hediye ile daima akıllarda kalıcı olmayı garantileyin.

 

Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.