Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Sınıf Öğretmenine Hediye Tarih ve Mesajlı Kahve Kupası
Sınıf Öğretmenine Hediye Tarih ve Mesajlı Kahve Kupası
Sınıf Öğretmenine Hediye Tarih ve Mesajlı Kahve Kupası
Sınıf Öğretmenine Hediye Tarih ve Mesajlı Kahve Kupası

Sınıf Öğretmenine Hediye Tarih ve Mesajlı Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93621
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
200 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize hak ettikleri değeri vermenin en güzel yolu, onları küçük sürprizler ve de hediyeler ile mutlu etmektir. Maddi değerden ziyade manevi değeri yüksek olan ürünler istediğimiz etkiyi yaratabilir. Bunun için ise sizin saatlerce ya da belki günlerce çaba harcamanıza gerek yok. Sınıf öğretmeninizi mutlu edecek, keyifle kahve içmesini sağlayacak olan tasarım, güzel görselinin yanı sıra özel bir mesaj ve de tarih gibi detaylar içeriyor. Hediyelik bardaklar arasında en özel tasarımlardan biri olarak göze çarpan ürünün kolayca sipariş edilebilecek olması ise cabası. Erkeğe doğum günü hediyeleri arasında da değerlendirilebilecek olan ürün, öğretmen olan tanıdıklarınızın gönlünü çalacak türdendir. Erkeğe alınacak en güzel hediye olan kahve kupası şıklığı ve özel oluşu ile öğretmeninizin ya da öğretmen olan yakınınızın gönlünü çalarken, çevreden de dikkatli bakışları üzerine çekecek. Öğretmene hediyeler seçmek dünyanın en keyifli işlerinden biriyken bu hediye ile çok daha keyifli bir hale gelecektir. Siz de hediyenizi hemen seçmek ister misiniz? Böylece özel günler geldiğinde öğretmeninizi mutlu edebilecek, hediye seçiminde gecikmeyeceksiniz. Hadi hemen şimdi cazip fiyatları ile dikkatleri çeken tasarımı sipariş edin. Böylece, öğretmeninize verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Büyük bütçelere sahip olmasanız bile dünyanın en anlamlı öğretmenler günü hediyesini siz bulabilirsiniz. Hem de işte bu kadar kolay bir şekilde…

 

Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.