Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93621
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
200 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmeninize esprili bir o kadar da anlamlı bir hediye armağan edip Öğretmenler Günü'nde mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası ile bu mümkün.

Size öğrettikleriyle hayata hazırlayan, bildiği herşeyi size aktarmaya çalışıp anne, baba görevi gören öğretmeninize Öğretmenler gününe farklı bir anlam kazandıracak bu çay-kahve kupasını hediye edebilirsiniz. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı anlamda bir hediye olabilecek bu kupa bardak 24 Kasım öğretmenler gününde sevgili öğretmeninize verilen hediyeleri geride bırakacak. Espirili ve anlamlı bu çay-kahve kupasıyla öğretmeninizin yaptığı çay-kahve keyiflerinde yüzünü gülümsetmeyi başarabileceksiniz. İster evinde isterse de sınıfında rahatlıkla kullanabileceği Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası ile sizi daima sevgiyle anacak. Çay veya kahve kupasının dışında çalışma masasında kalemlik olarak da kullanabileceği bu kupa bardağı çok seveceği kesin. Özellikle erkek öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu sıradışı kupa bardağın üzerine işlenecek mesajınız 24 kasım öğretmenler günü şiirleri ile eşdeğerde olacağından değerli öğretmeninize duygu dolu anlara yaşatacaktır.

Eğitimimizin aile ile kısıtlı olmadığını hayatımıza yön veren kişilerin öğretmenler olduğunu biliyorsunuz. Sadece öğretmen kimliği ile değil bazen annemiz, babamız, ağabeyimiz ve ablamız olan, bizleri geleceğe taşıyan , yanımızda olan, bizler için fedakarlık yapan, edindiği tecrübeleri bize uygulayan, hayatımızı şekillendiren bu insanlara minnettarız. Yaklaşan öğretmenler gününde sizi eğiten emektar öğretmenlerinize ufak bir hediye vererek onları onurlandırmak ve emeklerine karşılık küçük bir teşekkür hediyesi sunmak istiyorsanız Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası'nı kaçırmamanızı öneririz. Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri olabilecek bu kupa için hemen sitemizden siparişinizi oluşturun.


Tarih Ve Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.