X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos
Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos

Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139333
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak farklı ve oldukça kullanışlı bir hediye almayı düşünüyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız eğer Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üzerine yıl dönümü tarihinizi ve isimlerinizi baskılatarak oluşturacağınız bu termos, hediye sahibine oldukça duygusal bir armağan olacaktır. Bunun yanı sıra çelik olmasıyla kalitesini belli eden bu termos, sıcaklığı 7 saate kadar korumaktadır. Çok çalışan sevgiliye işini layıkıyla yapmasını sağlamak için alacağınız en kullanışlı hediyelerden biri olacağına emin olabilirsiniz. Bu bağlamda yıl dönümü ya da sevgilile günü gibi önemli günlerde sevgiliye alınacak hediyeler nelerdir diye merak ediyorsanız, Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

İsim yazılı termoslar ve isim yazılı kupalar arasından tercih edeceğiniz Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos'u sevgiliniz her kullandığında sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Ayrıca kadınlara olduğu kadar sevgililer günü hediye erkek seçenekleri arasında da yer alan Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos, erkek arkadaş tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Erkek arkadaşa güzel ve oldukça farklı bir hediye alarak onu şaşırtmak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken bir ürün olan bu termos, hem kullanışlı hem de son derece şık bir armağan olacaktır.

Bütün bunların dışında anne için anneler gününde ne alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Anneye özel olarak hazırlatıp ona armağan edeceğiniz Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos, çalışan anneler için çok özel bir hediye olacak! Bu anlamda anneye hediye almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken bu termosu anneye hiç düşünmeden armağan ederek onu sevindirebilirsiniz. Hediye kupa ve hediye bardak modelleri içerisinden en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos, Hediye Fabrikası farkıyla sizlerle buluşuyor. Sevgiliye, arkadaşa, anneye veya kardeşe doğum günü, yıl dönümü gibi anlamlı günlerde armağan edebileceğiniz kişiye özel anlamlı bir hediyedir. O halde daha fazla beklemeden Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos'u hemen sipariş edin!

Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos'u Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çelik termos 17 cm boyunda 7 cm çapındadır.

  • Termosun dışı ve içi paslanmaz çeliktir.

  • Bordo ve Krem rengi olmak üzere 2 renk seçeneklidir.

  • Temos 360ml hacmindedir.

  • İsminiz lazer teknolojisi ile yazılmaktadır ve çıkma yapmaz.

  • Kilitli kapak sayesinde dökülme riski yoktur.

  • Kapak bölümünde bitki çayı demlemenize olanak sağlayan metal süzgeci bulunmaktadır.

  • Tarih ve İsim Yazılı Çelik Termos özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.