X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Taksim Galata Figürlü Kar Küresi
Taksim Galata Figürlü Kar Küresi
Taksim Galata Figürlü Kar Küresi
Taksim Galata Figürlü Kar Küresi
Taksim Galata Figürlü Kar Küresi
Taksim Galata Figürlü Kar Küresi

Taksim Galata Figürlü Kar Küresi

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138365
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bir kar küresinin büyüsüne kapılmak işten değil. İnsan yedisinde de yetmişinde de kar küresi rüyasına dalabilir ve en güzel hayallere yolculuk edebilir. Bu yüzden de her zaman en özel hediye önerilerinden biri kar küresi olacaktır. Bir de Taksim ve Galata Kulesi söz konusu olunca, hediyenin değeri de o kadar çok artıyor. Bu tür kişiye özel hediyeler kapıda ödeme avantajı ile adresinize teslim edilebilir ve sevdikleriniz için güzel birer hediye olarak kolayca elinize ulaşabilir. İstanbullu askere hediyeler arayanlar için de bir alternatif olabilecek olan ürün, en güzel düşlerin biriktiği bir kumbara olacak adeta. Ayrıca annelerimiz bu tür ürünlere bayılır. Onların ofisini, çalışma odasını, oturma odasını ya da mutfağını süsleyebilir. Her an mutlu olmasını sağlayabilir. Anneler şarkısı eşliğinde verilecek olan ürün, sizin ellerinizde en güzel kutlamaların hatırası haline gelebilir.

Anneler günü hediyeleri, sevgililer günü sürprizleri ya da yıldönümü hatıraları arayanlara seçenek olabilecek olan Taksim Galata figürlü tasarım, pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Ayrıca öğretmene alınacak hediyeler konusunda da güzel bir alternatif teşkil edecektir. Arkadaşlarınızdan farklı olmak adına tercih edebilir, öğretmeninizi de şaşırtabilirsiniz. Kısacası bir kar küresi ile pek çok kişiyi mutlu edebilirsiniz. Gün içerisinde yorgunluklarını dahi bırakacakları bu küre, adeta bir dinlenme noktası olacak. En güzel duyguları biriktirecek ve her zaman sizi hatırlatacak.

 

Taksim Galata Figürlü Kar Küresi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.