Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Süs Biberi Ekim Kiti
Süs Biberi Ekim Kiti
Süs Biberi Ekim Kiti
Süs Biberi Ekim Kiti
Süs Biberi Ekim Kiti

Süs Biberi Ekim Kiti

12,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F94477
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yemeklerinizde veya salatalarınızda kullandığınız biberleri evinizin balkonunda veya bahçenizde yetiştirme fikrine ne dersiniz?

Sitemizin sizlere sunduğu bu kit sayesinde evinizde kendi ellerinizle süs biberi yetiştirebileceksiniz. Üstelik her detayını siz ayarlayarak. Saksı içerisine toprağı siz kendi ellerinizle koyacak, tohumları toprak içerisine yine ellerinizle yerleştireceksiniz. Gün içerisinde birkaç defa sulamanızın yeterli olacağı bu kit sayesinde minik biberleriniz yavaş yavaş oluşacak, sofralarınızda sunuma hazır hale gelecek. Süs Biberi Ekim Kiti'nde yetişen biberler ile yemeklerinize renk katabilir, salatalarınıza farklı bir tat ekleyebilir veya bu minik biberleri turşu yapımında kullanabilirsiniz.

İster kendi eviniz için isterseniz de sevdilerinize sıradışı bir hediye olarak satın alabileceğiniz Süs Biberi Ekim Kiti'ne sahip olmak oldukça basit; sitemizden oluşturacağınız ile bu ürünü size özewl fırsatlarla satın alabileceksiniz. Balkon veya bahçesinde zaman geçirmekten hoşlanan anneniz de Süs Biberi Ekim Kiti'ne bayılacaktır. Bu kiti ona hediye olarak sunabilirsiniz.

 

Süs Biberi Ekim Kiti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

SÜS BİBERİ (Capsicum Frutescens):

Bakımı kolaydır. Sıcak ve kurak yaz günlerinde susuz bırakmayın. Yıl Boyu kapalı mekanda ekimi yapılabilir, don teklikesi geçtikten sonra dış mekana kalıcı yerine alınabilir. Teras, güneş gören balkonlar, saksı yetiştiriciliği ve bahçe yetiştiriciliği için uygundur. Pek çok biber türü, kışın don görmeyen kapalı, aydınlık mekanda korunaklı tutulursa çok yıllıktır. Her yıl gelişmeye ve daha da bereketli meyve vermeye devam eder.

  • Ürün ebadı: Çap: 10 cm, Yükseklik: 26 cm

İçindekiler:

  • Toprak Saksı,
  • Çimlendirme Torfu,
  • Süs Biberi Tohumu,
  • Ekim & Bakım Kılavuzu
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.