X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık

Sultan Altun Taşlı Kelebek Kolye - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56359
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sultan Altun taşlı kelebek kolye – kalpten gelen mesajlar yıllık hediyesiyle tüm kalbinizdeki sevgiyi açığa çıkarabilirsiniz.

Bazen öyle zamanlar olur ki, kelimelerin tükendiğini fark ederiz ve aşkımızı, duygu yoğunluğundan dolayı farklı objelerle anlatmak isteriz sevgiliye. İşte bu hediyede aşkını anlatmaya doyamayanlar için tasarlanmış en güzel hediye olmalı. Aşkınız adına hikayeler yazmanıza, methiyeler dizmenize ya da şiirler yazmanıza gerek yok artık zira yıllık aşk mesajlarınız ve taşlı kelebek kolye bunu sizin için en güzel şekilde yapacaktır. Gümüş hediyeler den en  güzel kolye ile bezeli bu kutu sevgiliye özel günde verebileceğiniz özel bir armağan olabilir.

 

Ünlü takı tasarımcısı Sultan Altun’un ellerinden çıkan rafine zevkin bir ürünü olan bu özel kelebek kolye hem onu en güzel şekilde tasvir eden, hem de en estetik şekilde boynunda duran nesne olacaktır bu kutudan çıkan. Öte yandan kalpten gelen mesaj kartları ise tam bir yıla dağılabilecek şekilde hazırlandı ve belki de sizin onu sevişiniz sizin anlatımlarınızdan daha da güçlü, sevdalı ve ironik bir şekilde anlatacaktır aşkınızı ona. Üzeri taşlarla kaplı olan bu kelebek kolye ve eşliğinde kutunun içindeki rengarenk güller, yapraklar, gülen emojiler, tılsımlı nazar boncukları ve aşk kartları… Bir sevgili için özenle hazırlanabilecek olan bu özel kutu, kırmızı kalpli formuyla sevgilinizin karşısına çıktığında emin olun ki sevinçten ne yapacağını şaşıracaktır. Hediye çikolata lardan en lezzetlisinin yani kırmızı ambalajındaki kalpli çikolatanın da içinde bulunduğu bu kutu onu tadımıyla da büyüleyecek.

 

Sevginin en güzel tarifi olan bu özel hediyeyi ona dilediğiniz her zaman hediye edebilirsiniz. Bunun için belki en uygun zaman; sevgililer günü, sevgilinizin yaş günü ya da tanışma yıl dönümünüz dahi olabilir. Ona ulaşmanın en güzel ve farklı yolu olabilecek olan bu özel hediyeyle açılamadığınız kişilere bile açılabilirsiniz. Sevginizi ve sevdanızı bir üst levele taşıyabilecek olan bu özel hediye, sizin aşk konusunda attığınız en güzel imza olacak. Centilmen erkeklerin sevgilisine vermeyi akıl edebileceği bu özel aşk armağanı aynı zaman da da en ince ruhlu adamın da parmak izi olacaktır. Hediyelik kolyeler dendiğinde ilk akla gelebilecek olan müthiş zarif tasarımıyla karşınıza çıkacak olan kelebek kolye sadece ve sadece onun boynunda bu kadar güzel duracak emin olun. Bunu görmek ve sevgiliye bu özel anları tattırmasa size kalmış. Onu heyecandan aşkın doruklarına çıkarmak isterseniz hemen siparişinizi vermelisiniz.

Onu bir gün değil,her gün sevdiğinizi anlatmanın farklı bir yolu...

Her gün için ayrı bir mesajı Kırmızı Kalpler üzerine sizin için özenle yazdık.
İşte sevginizi göstermenin farklı bir yolu... O'nu ne kadar çok sevdiğinizi hep hatırlasın..

925 Ayar Taşlı gümüş kelebek kolye ile özel kırmızı kalp kutu içinde sevgi mesajlarınızla sevgilinize, eşinize şık bir hediye.
Şık tasarımıyla daha sonrada çok amaçlı kullanabileceğiniz kalp kutu. Mücevher, takı gibi aksesuarlarınızı artık ortaklarda bırakmanıza gerek kalmayacak.

İçeriğinde

  • Yıllık 365 adet ayrı mesaj
  • Bir adet kalp çikolata
  • 925 Ayar Gümüş Taşlı Kelebek KolyeÖrnek Mesajlar

•Beni sensiz düşünme.
•Aşk; Ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir.Mizahtır.
•Bulutların üzerinde kalp atışlarımızın ritminde,Dans edermisin benimle?
•Melekler şahit olsun,Sevgilim aşkımız kutlu olsun...
•Aşk; Çocukluk yapmak,seni çıldırtmak,özlemek,çıldırmak,yıllar iyiki geçmiş demekmiş.....
•Aşk Sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla görmektir.Gerçektir...
•Bu sihirin ölümüne sürmesini istiyorum bebeğim...

Hediye Sepeti içerisinde Hediye edilen gümüş kolye modeli farklılık gösterebilmektedir.

(Not:fotoğraftaki modelden stoklarımızda kalmamıştır.)

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.