X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan
Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan
Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan
Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan
Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan

Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136495
Tavsiye Et >

Şu işin bir adını koyalım diyenlere özel sıradışı bir hediye alternatifi; Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan.. İlk kim aşık oldu?  İlk buluşma yeriniz neresi? Fotoğraflı ve gerçek evlilik cüzdanı ile aynı ebat ve tasarıma sahip bu cüzdan ile sevginizi belgelemeniz artık mümkün! Bu sayede aşkınız kalbinizde, unutulmaması gereken bilgileriniz cüzdanda kalacak! Sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan, heyecanını asla kaybetmeyecek bir hediye. Aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla ve mutlulukla hatırlanacak bu sıradışı hediyeyi ona yıldönümüzde veya sevgililer gününde armağan edebilirsiniz. Biricik aşkınızın böylesi aşk dolu bir hediye karşısında ne kadar mutlu olacağını siz düşünün.. Evlilikten kaçan erkeğe yıldönümü hediyeleri arasından alabileceğiniz anlamı güçlü bir hediye seçeneği olacaktır.

Aynı zamanda kız arkadaşa özel olarak sevgililer gününe ne alınır diye uzun uzun düşünüyor fakat aklınıza en ufak bir hediye fikri gelmiyorsa ona Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan'ı gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Üzerinde isimlerinizin baskıları yer alacak olan bu cüzdan ile sanki evlilik cüzdanıymış gibi insanları kandırabilir ya da romantik bir hediye olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Sevgiliye sevgililer gününde alınabilecek duygusal ve oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği öneme sahip olan bu hediye ile onunla aranızdaki aşkı her daim canlı tutacaksınız. Sevgililer günü hediyesi dışında sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz harika bir hediye seçeneğidir. Bu anlamda sevgiliye doğum günü hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. İlişkinizde bir gelecek gördüğünüzü ve onu çok sevdiğinizi göstermenin en etkili yollarından biri olan Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan ile erkek arkadaşa doğum gününde güzel bir jest yapmış olacaksınız.

Kız arkadaşa ya da erkek arkadaşa farketmeksizin alınabilecek unisex ve romantik aynı zamanda bir o kadar eğlenceli bir hediye seçeneği olan bu özel cüzdanı sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Sevgiliye alınabilecek en duygusal cüzdan modelleri arasında bulunan Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan ile sevgiliye asla unutamayacağı bir özel gün yaşatacaksınız. Özellikle kız arkadaşa hediye almak isteyenlerin kesinlikle sipariş etmesi gereken bu hediye seçeneği ile kız arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve onu ne kadar çok sevdiğinizi en romantik yolla anlatacaksınız. Öte yandan kız arkadaşa yeni yil hediyesi olarak alabileceğiniz bu cüzdan ile ilişkinizde gelecek gördüğünüzü en etkili bir şekilde göstereceksiniz.

En özel günlere anlam katmak için harika bir seçim olabilecek Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan için elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan romantik bir hediye seçeneğidir. Siz de size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sevgiliye hediye olarak bu güzel ve romantik hediyeyi sipariş edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Kız arkadaşa alınabilecek en romantik hediye seçeneklerinin başında gelen Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan, aynı zamanda oldukça eğlenceli bir armağan olacaktır. O halde siz de daha fazla beklemeden bu güzel hediyeyi sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve onu dahja önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. En özel hediye seçenekleri için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı ziyaret edin!

Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğraflı ve gerçek evlilik cüzdanı ile aynı ebat ve tasarıma sahip bu cüzdan ile sevginizi belgeleyin .
  • Fotoğraflarınızı koyup, ilk tanışma tarihinizi kendiniz yazabilirsiniz.
  • Kağıt Türü : 1. Sınıf Mat kuşe
  • Yükseklik : 19,3 cm Genişlik   : 12 cm
  • Aşkını ilk kim ilan etti, ilk olarak nerede buluştunuz, ilk buluşmamızda ne giymiştim tüm bu sorulara cüzdanda yanıt verin.
  • Sevgili Cüzdanı boş olarak gönderilmektedir.
  • Şu İşin Adını Koyalım Sevgililere Özel Cüzdan özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.