X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası
Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası

Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139155
Tavsiye Et >
Ürün Rengi:
Krem
Siyah
36 karakter yazabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medyanın hayatımızdaki yeri yadsınamayacak kadar büyüdü. Artık hayatımızın her köşesinde sosyal medyayı kullanıyor ve sosyal medya olmadan yaşayamıyoruz. İşte sosyal medyayı gerçek hayatla birleştiren Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası hediye seçeneğini sosyal medyadan kopamayanlar için tasarladık! Üzerinde sosyal medya simgeleri yer alan bu postacı çantasını dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevilen arkadaşınız için Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Bu anlamda hediyelik eşya konusunda trendleri takip eden Hediye Fabrikası'nda aradığınız her türden hediyeyi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Kız arkadaşa, erkek arkadaşa veya anneye anneler gününe özel hediye olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretiliyor.

Öte yandan bebek eşyalarını koyması için kullanabileceği bu çantayı hamile anneye hediye olarak düşünebilir ve ona bu konuda güzel bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Anne adaylarının asla hayır diyemeyeceği hem şık hem de eğlenceli bir armağan olacaktır. Unisex bir ürün olan Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası'nı kocama dogum gunu hediyesi almak istiyorum diyenler de gönül rahatlığıyla sipariş ederek eşe armağan edebilirler. Erkek ve kadınların hayır diyemeyeceği ve günümüz trendleriyle birleştirilmiş olan Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor.

Aynı şekilde sevgiliye ne hediye alınabilir diye merak edenlerin de kaçırmaması gereken farklı ve eğlenceli olmasının yanı sıra son derece kullanışlı hediye seçeneği Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası, sevgili tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Dilerseniz sevgililer gününde dilerseniz de doğum günü gibi diğer özel dünlerde sipariş edebileceğiniz Sosyal Çanta temalı Bez Postacı Çantası ile sevgiliye unutamayacağı bir sürpriz yapmış olacaksınız. Öyleyse daha fazla beklemeden Sosyal Çanta temalı Bez Postacı Çantası hediye seçeneğini hemen sipariş ederek sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Anneye, öğretmene, erkek veya kız arkadaşa kesinlikle alınabilecek ve her kesim tarafından beğenilecek olan Sosyal Çanta temalı Bez Postacı Çantası Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu güzel ürünü hemen alarak sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler dileriz.

Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası'nını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.
  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.
  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.
  • Sosyal Çanta Temalı Bez Postacı Çantası özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.