Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Kolye Modelleri » Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye PT0460046
Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye PT0460046

Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye PT0460046

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F126544
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Aşkınızın en güzel yansıması; Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye..

Hayatınızın aşkına en değerli hediyeyi vermeyi arzuladığınızı biliyoruz. Onun için en iyisini sizlere sunmayı amaçladık ve bu şık kolyeyi sunduk. Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye, eşsiz görünümüyle sevgilinizin narin boynunda hoş bir görüntü sergileyecektir. Sonsuz aşkı simgeleyen sonduzluk işareti, aşkın simgesi kalp ve Aşkım sözcüğü ile detaylandıran bu kolye adeta aşk kokuyor. Sıradan hediyeleri unutturacak bu zarif kolye ile romantik kişiliğinizin gözler önüne serileceği kaçınılmaz. Biricik aşkınız böylesi romantik bir hediye karşısında mutluluğunu ve şaşkınlığını gizleyemeyecek, size olan aşkı pekişecektir. Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye'nin en özel günlerinize de anlam katacağı kesin.

Hayatınızın aşkına doğum günü hedyesi olarak, yıldönümü hediyesi olarak veya sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye'yi satın almak için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi tamamlamak olacaktır.

 

Sonsuzluk Kalpli Aşkım Gümüş Kolye PT0460046'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Gümüş Sonsuzluk Kalpli Aşkım Kolye
  • Gümüş zirkon taşlı Sonsuzluk aşkım kolye takı dünyasının vazgeçemediği figürler arasındadır, hediye vermek isteyenler için vazgeçilmez bir tecihtir.
  • Ürün kadife hediye kutusunda gönderilecektir...
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.