X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları
Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları
Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları
Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları
Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları
Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları

Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137012
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Sonsuzluk kalp kolye ve seni seviyorum çünkü mesajları sayesinde onu kendinize yeniden aşık edebilirsiniz.

Bu hediye aynı çarşıdan aldım bir tane, eve geldim 100 tane bilmecesinde olduğu gibi narı anımsatacaktır sizlere. Zira sevgiliye bu kalpli kutudan sipariş ettiğinizde, içinden onlarca hediye  çıkacaktır. Bir kadın sizden en çok ne isteyebilir ki? Sevilip, okşanmak ve birkaç ta güzel söz… İşte bu kırmızı kalpli kutuda ona onlarca güzel söz gönderebileceğiniz gibi, şekerlemeleri ve aynı zamanda da güzel bir kolyeyi armağan edebileceksiniz. En güzel sevgililer günü sözleri eşliğinde verebileceğiniz bu hediye kalbinizin sahibi çin unutulmaz olacak.

 

Sizin sıcaklığınızı hissetmek istediği anlarda, yokluğunuzda, uzaklarda olduğunda ya da beraberken okuyabileceği seni sevmemin nedeni kartları ona kendini çok iyi hissettirecektir. Bilirsiniz ki kadınlar güzel sözler ve iltifatlar duymaktan hoşlanır. Yanı sıra onca insanın içinden neden onu seçtiğinizi merak ederler hep. İşte bu kartlarda milyonlarca bayanın içinden neden onu seçtiğinizi ve varlığınızla neden onu sevdiğinizi en naif biçimde anlatabileceksiniz ona. Yanı sıra yine bilirsiniz ki sevdiğinize ona sevdiğinizi söylemeniz sadece bir kereliğine de yetmez. Zira sizden bu aşk sevgi sözcüklerini sık sık duymak isteyeceklerdir. İşte her zaman, dilediği anda, akşam- sabah, aylarca, hatta yıllarca açıp açıp okuyabileceği bu sevgi sözcükleri sevginizi tazelemeniz konusunda da ona büyük katkı sağlayacaktır.  Sevgililer günü özel hediyesi olarak her zaman mesajlı kalp kolyeli bu kutudan yararlanabilirsiniz.

 

İçinde bulunan kalpli çikolata ve şekerlemelerden küçük lokmaları ağzına atarken, bu kartları okumanın keyfin varacak. Öte yandan birbirine hoş bir sonsuzluk işaretiyle sımsıkı sarılmış olan siyah – beyaz zirkonlarla kaplı kalplerden oluşan kolye de ise bakın nasıl da sizin halinizi yansıtıyor. Bu güzel kolyeyi boynuna taktığı anda kendisini dünyanın en güzel ve sevilen kadını gibi hissedecek. Sevdiğiniz kadına özel bir armağan vermek adına özel günlerde Hediyelik çikolata sepeti seçenekleri de göz dolduran hediyeliklerden olacaktır bu arada.

 

Sonsuz aşkınıza nazar değmesin!!

Sevgiliniz için romantik bir hediye arayışı içinde olduğunuz için kendinizi burda bulduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden sizlere önereceğimiz bu romantik hediye kutusu ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları, sevgilinizi etkileyecek nitelikte bir hediye. Sevgiliye alınabilecek sıradan hediyelerin aksine çok daha kalıcı ve etkileyici hediyeleri bünyesinde barındıran kalp kutu ile şimdiye kadar verdiğiniz armağanları unutturacaksınız. Sevgiliniz sizden böylesi bir hediye aldığında ona verdiğiniz değeri de en güzel biçimde hissedecek, sonsuz aşkınız pekişecek. Sonsuz aşkın simgesi sonsuzluk işareti ile tasarlanan gümüş bir kolyeden, sevgiyi en güzel şekilde ifade eden Seni Seviyorum Çünkü mesaj kartlarından ve enfes bir kalp çikolatadan oluşan kırmızı kalp kutunun sevgilinize eşsiz mutluluklar yaşatacağı tartışılmaz.

Sonsuz aşkla bağlı olduğunuz sevgilinize sevgililer gününde, yıldönümünüzde veya doğum gününde hediye edebileceğiniz Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları'nı satın almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

Sonsuzluk Kalp Kolye ve Seni Seviyorum Çünkü Mesajları satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Flok kadife kaplı kırmızı kalp hediye kutusu içerisinde:
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan, sevginizi göstereceğiniz 100 farklı kalp şeklinde mesaj kartı
  • Melodi marka büyük sütlü fıstıklı kalp çikolata
  • Coffee marka kahveli şeker bulunmaktadır. (sağlığınıza önem veriyoruz; tüm hediye sepetlerimizde markalı ve ambalajlı şekerlemeler kullanılmaktadır)
  • Kalp Kutunun ölçüleri 19x19x8 cm'dir. Hediye Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.