Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135755
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Sizlerde sevgiliniz veya eşiniz için çok özel ve kalıcı bir hediye arayışı içindeyseniz Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık aradığınız şey olabilir..

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevgilinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

İsme özel olarak tasarlanan her hediye gibi isimli deri anahtarlıkta kişiye özel tasarlanınca sevgiliniz veya eşiniz için eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık sevgilinizin veya eşinizin severek kullanacakları, ev araba vs. gibi anahtarlarını biraraya toplayabilecekleri harika bir aksesuar olacaktır.

Sevgilinizin veya eşinizin yanlarından ayırmadıklaı bir aksesuar haline getirecekleri Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık onlar için küçük ama anlamlı bir hediye.

Metal şık anahtarlığın üzerindeki sonsuzluk işaretine isimlerinizi yazdırıp eşinize veya sevgilinize kalıcı ve şık bir hediye verebilirsiniz.

 

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık Satın Almadan önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün boyutları: 4.5 x 2.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.