X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık
Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135755
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.

Sonsuz işareti isimli metal anahtarlık ile sevdiklerinizi klas bir anahtarlık sahibi edin!

Anahtarlıkları gün içinde ne kadar sık kullandığımızın farkında değilizdir. Evimizden çıkarken, arabaya binerken, inerken, marketten döndüğümüzde, iş yerinin kapısını açarken diye sayacak olsak onlarca kez anahtarlıklarımızı kullandığımızın farkına varabiliriz. Hayatımızda sandığımızdan çok daha fazla yer işgal eden anahtarlarımız aslında yaşamlarımızın isimsiz kahramanlarıdır. Gün içinde bu kadar çok çantamızdan – cebimizden çıkararak kullandığımız, elimizde saatlerce gezdiğimiz anahtarlıklarımız özel olsun ister miydiniz? İsimli anahtarlık ların en güzelini sevgilinizin ismiyle harmanlanmış biçimde sizin için tasarlayacak olan Hediye Fabrikası bu güzel anahtarlığı sizler için oluşturuyor.

Bu kadar göz önünde olan objeler özel ve şık olmadığında sizinle de bütünleşmediği gibi tarzınızı ve güzelliğinizi de gölgeleyecektir. Hediye Fabrikası sayfalarında sizler için tasarlanan bu şık metal anahtarlık, şık tasarımının yanı sıra sevdiğiniz kişi içinde oldukça anlamlı olacaktır zira üzerinde sonsuzluk işaretinin içinde sevdiğiniz kadınla isimlerinizi harmanlanmış en güzel şekilde sunacaktır.  Kişiye özel hediyeler in en küçüğünden en büyüğüne kadar özel tasarımlı halini bulabileceğiniz bu platformda  sadece sizin isminiz değil, sevdiğinizin ismini de devleştiren hediyeleri beğeninize sunuyoruz.

4.5 x 2.5 cm ebatlarında olan bu güzel ve şık anahtarlık metal alaşımlı olup sevdiğiniz kişinin her zaman yanında taşıyabileceği kalıcı ve sürekli hediyelerden olacak. Sevgi dolu bu anahtarlıktan bir adet kendinize ve bir adet de eşinize ya da sevgilinize yaptırdığınızda her zaman birbirinize ait bir parçayı yanınızda taşıyor olacağınızdan emin olabilirsiniz. Sevgililer günü güzel sözler i eşliğinde ona sunabileceğiniz bu isimli anahtarlıkları dilerseniz yaş gününde, dilerseniz yıl başında ya da dilerseniz sıradan günlerde de armağan edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kadının ve sizin anahtarlıklarınız eşine benzerine rastlanamayacak şekilde sadece ikinize özel olsun. Zira aşkınızın çok özel olduğunu düşünüyorsanız, anahtarlıklarınız da öyle olmalı değil mi? Bu güzel anahtarlıklarsa aşkınızın özelliğini en güzel şekilde ortaya koyacak ve  bu küçücük obje de bile  sizlerin ne kadar farklı ve tarz bir çift olduğunuzu beyan edecektir cümle aleme. Dilerseniz hemen şimdi sevdiğiniz kişiye en özel anahtarlığı oluşturabilirsiniz. Bu anahtarlığı gören herkes ilişkinizi kıskanacak ve bu anahtarlığı nereden aldığınızı soracaktır sizlere. Örnek bir çift olarak çevreye sergilediğiniz ilişkinizin en güzel objesi siz de dilerseniz sevgilinizle aşkınıza özel anahtarlıklarınız olabilir.

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Sizlerde sevgiliniz veya eşiniz için çok özel ve kalıcı bir hediye arayışı içindeyseniz Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık aradığınız şey olabilir..

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevgilinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

İsme özel olarak tasarlanan her hediye gibi isimli deri anahtarlıkta kişiye özel tasarlanınca sevgiliniz veya eşiniz için eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık sevgilinizin veya eşinizin severek kullanacakları, ev araba vs. gibi anahtarlarını biraraya toplayabilecekleri harika bir aksesuar olacaktır.

Sevgilinizin veya eşinizin yanlarından ayırmadıklaı bir aksesuar haline getirecekleri Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık onlar için küçük ama anlamlı bir hediye.

Metal şık anahtarlığın üzerindeki sonsuzluk işaretine isimlerinizi yazdırıp eşinize veya sevgilinize kalıcı ve şık bir hediye verebilirsiniz.

 

Sonsuz İşareti İsimli Metal Anahtarlık Satın Almadan önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün boyutları: 4.5 x 2.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.