X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Bayan Çanta Modelleri » Smiley Marka Makyaj Çantası
Smiley Marka Makyaj Çantası

Smiley Marka Makyaj Çantası

87,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136747
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Bayanların makyaj sevdasını bilmeyen yoktur. Bu sevdayı detaylandırırken kullandıkları malzemeler de en az makyajları kadar özenli ve kaliteli olmalıdır. Büyük bir sevdayla yaptıkları makyajları için kullandıkları malzemeleri düzenli bir şekilde taşımalarını ve aradıklarını kolaylıkla bulmalarını sağlayan makyaj çantaları bayanların imdadına yetişen adeta bir ilk yardım çantası. Hayati önem taşıyan bu çantanın içeriği ne kadar kargaşa halinde olsa da aradıklarını kolaylıkla bulma gibi bir özelliğe sahiplerdir.

Smiley Marka Makyaj Çantası da bayanların yüzünü güldürecek, yanlarından ayıramadıkları parçaları haline gelecek şirin bir tasarım. Kalitesi ve tasarımı ile dikkat çeken bu çantayı çok seveceğinizden eminiz. İçerisine dilediğiniz makyaj malzemesini doldurabileceğiniz Smiley Marka Makyaj Çantası kenarındaki ufak askısı ile size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

İster kendiniz için isterseniz de bayan sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Smiley Marka Makyaj Çantası için hemen Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi oluşturun.

 

Smiley Marka Makyaj Çantasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Suni Deri
  • Menşei: Fransa
  • 20 X 31 İç hacim; 5 inch
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.