Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye

Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56767
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kalbinizin tek sahibi, biriciğinize aşkınızı ifade etmenizi sağlayacak müthiş bir hediye önerimiz var! Mükemmeliği ve benzersizliği simgeleyen kar tanelerinden esinlenerek hazırlanan zarif bir hediye; Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye..

Yaklaşan yıldönümünüzde tercih edebileceğiniz bu romantik hediye ile birden fazla hediye vermenin keyfini yaşayacaksınız. Çünkü Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye, kırmızı kalp şeklindeki bir kutu içerisindeki leziz kalp çikolata ve süslemeler ile birlikte ona sunulacaktır. Boynundan asla çıkarmak istemeyeceği kar tanesi kolyeyi severek kullanacak, leziz çikolatayı ise afiyetle yiyecektir. Kırmızı rengi ile aşkı simgeleyen kalp kutu içerisine sonrasında takılarını koyabilir, aksesuar masasında sergileyebilir. Etkisi ve heyecanı uzun yıllar boyunca sürecek bir hediye olabilecek Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye ile en doğru seçimi yaptığınızı sevgilinizin gözlerindeki mutluluğu gördüğünüzde anlayacaksınız.

Sevgiliye ne hediye alınır? sorusuna harika bir cevap olabilecek Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye'yi yıldönümünüzde ona armağan etmek ve kendini özel hissetmesini sağlamak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Bu romantik hediyeyi yalnızca yıldönümü hediyesi olarak değil sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi veya özür hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kar Tanesi Gümüş Kolye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 1 adet Kalp Çikolata
  • 925 ayar kolye
  • Kalp Kutu
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.