Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye
Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye

Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56765
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşınıza verebileceğiniz belki de en romantik ve en şirin hediye; Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye.

Güzelliği bünyesinde barındıran bu hediye ile sevgilinize doyumsuz mutluluklar yaşatmanız mümkün. Yaklaşan herhangi bir özel gününüzde sevgiliye alınabilecek en güzel hediye olarak tercih edebileceğiniz Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye sevgilinizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz kalp şeklindeki gümüş bir kolye ve lezzetli mi lezzetli kalp çikolatadan oluşuyor. Kırmızı şirin kalp kutu içerisinde kız arkadaşınızın beğenisine sunulan bu armağan özel gününüzün anlamına da anlam katmak için birebirdir. Sevgilinizin yüzünü güldürecek bu romantik armağanın heyecanını uzun yıllar boyunca koruyacağından da eminiz. Biricik aşkınız sevginizi simgeleyen kalp kolyeyi boynundan asla çıkarmak istemeyecek, kutu içerisindeki kalp çikolatayı ise mutlulukla ve afiyetle yiyecektir.

Sevgiliye alınabilecek en romantik sevgililer günü hediyesi veya yıldönümü hediyesi olabilecek Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye için tek yapacağınız şey Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletmeniz. Sonrasında bu zevkli hediyeyi sevgilinize sunarak mutlu oluşuna seyirci kalabilirsiniz.

 

Şirin Kalp Kutu İçinde Sultan Altun Kalp Gümüş Kolye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 1 adet kalp çikolata
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Kalp kutu
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.