X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati
Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati

Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F129539
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Sınıf öğretmeni kimdir? Hayatımıza ailemizden başka ilk şekil veren kişilerdir. Onların değeri bir anne, baba kadar olmalıdır. Onlar sizin için elinden gelenin en iyisini sunmak için çalışırlar. Sizi yetiştirmek, topluma kazandırmak için uğraşırlar. İlkokul arkadaşları unutulur fakat ilkokul sınıf öğretmeniniz kaç yaşınızda olursanız olun unutulmaz.
Şimdi bu özel insana 24 Kasım öğretmenler gününde ufak bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü için hediyeler kategorisinde yer alan  Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati çok sevdiğiniz sınıf öğretmeninize duygu dolu anlara yaşatacak bir hediye.

Vefa borcunuzu ödemek, onların yüzünde tebessüm oluşturmak ve mutlu olmalarını görmek amacıyla sitemizden hazırlatıp öğretmeninize özel olacak şekilde hazır hale getirebileceğiniz bu şık duvar saati, el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğerde. Bugünlere gelmenizin temelini oluşturan sınıf öğretmeninize teşekkür nihayetinde bir hediye olabilecek Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati o özel günder verilen diğer hediyeleri geride bırakacak gibi. Öğretmenler günü için tasarladığımız kişiye özel duvar saati ile ''öğretmene ne hediye alınır? '' sorusuna cevap oluyoruz. 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri arasından birini seçip hediye paketinin içine eklemeniz de hediyenizin etkisini arttıracaktır. Değerli öğretmeninizin evinin duvarlarından birini süsleyecek bu çok özel duvar saatinin en belirgin özelliklerinden biri de üzerine yazılacak olan isim ve soyisimle kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüşmesi. Böylelikle ona verdiğiniz değeri yansıtacak bu duvar saati ömürlük bir hediye olarak kalıcılığını daima sürdürecektir.

Öğretmeninize hediye seçerken sizi her zaman hatırlayacağı bir ürün seçmeniz gerekiyorsa tercihinizi kesinlikle Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati'nden yana kullanmalısınız. Bilirsiniz ki öğretmenlerimizin en çok kullandığı sözlerden birisi ''bir öğrencim vardı'' bu sözdeki kişi siz olun...

 

Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.