Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı
Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı

Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136563
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bayanların çantalarında yok yoktur bilirsiniz. Çantalarının olmazsa olmazlarından biri de cüzdanlarıdır. Büyük veya küçük şekilde tercih ettikleri cüzdanlarından hariç birde bozuk paralarını koymak için küçük bir cüzdana sahip olmak isterler. Çanta içerisinde kaybolan veya cüzdan da fazla yer kaplayan bozuk paraları düzen içerisinde ayrı bir cüzdanda taşımak bayanları iyi hissettirir. Sizde bozuk paralarınızı birarada taşımak ve onları istediğiniz zaman kolayca bulmak istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın beğeninize sunduğu Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı sizin için diyebiliriz!

Şık ve sıradışı tasarımı ile beğeninize kazanacak bu minik bozuk para cüzdanı kırmızı rengiyle de kalbinizi fethedecektir. Çantanızdan bir an olsun ayırmayacağınız Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı sayesinde çantanız içerisinde kaybolup giden bozuk paralarınız hep birarada kalacak, ihtiyaç duyduğunuz zaman onlara bir çırpıda ulaşabileceksiniz. Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı'yı yalnızca bozuk para cüzdanı olarak değil ufak tefek, kaybolmaya meyilli eşyalarınızı koymak için de kullanabilirsiniz. Bu minik cüzdanın tamamı silikon malzemeden üretilmiştir ve sağlığa zararlı hiçbir yönü bulunmamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile tercih edebilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Düzen seven biri olarak bozuk paralarınıza ev sahipliği yapacak Silikon Bozuk Para Cüzdan Kırmızı'yı kendiniz için satın alabileceğiniz gibi bayan arkadaşlarınız/dostlarınız, anneniz veya diğer yakınlarınız için de tercih edebilirsiniz. Kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Silikon Bozuk Para CüzdanI Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Malzeme: Silikon

Renk: Kırmızı

Ölçüler: 9,5 x 9 x 4,5 cm

Ağırlık: 48 gr

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.