Hediye Fabrikası » Özel Günler » Sevgililer Günü Hediyesi » Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası

Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137657
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Sert mizaçlı arkadaşlarınıza hitaben seçebileceğiniz sıradışı bir hediye önerimiz var; Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası.

Çalıştıkları ofiste kullanabilecekleri bu sıradışı kahve kupası silah şeklindeki kulp kısmı ile dikkatleri üzerine topluyor. Hediye edeceğiniz arkadaşlarınızın çay ya da kahve saatlerine ekstra bir zevk katacak Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası ile içeceklerini yudumlamak oldukça keyifli olacak gibi. Maço karakterlerini dışa yansıtabilecekleri en iyi araç bu kupa olsa gerek. Siyah parlak yüzeyi ile oldukça şık da görünen Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'na sıcak veya soğuk her türlü içecek koyulabilir. Kolay kavranabilen kulbu ile de arkadaşlarınız içeceklerini rahatlıkla içebilirler. Cool bir hava yaratacağını düşündüğümüz bu kupayı kullanmak eminiz ki bulundukları ortamda fark yaratmalarını da sağlayacaktır. Çay veya kahve kupası olarak kullanabilecekleri Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'nı isterlerse çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler.

Özellikle de erkeğe hediye olarak tercih edebileceğiniz bu sıradışı kupa bardağı dilerseniz bayan dostlarınız için de satın alabilirsiniz. Emin olun ki farklı hediyeler almaktan hoşlanan arkadaşlarınız bu kupa bardağa bayılacaklar, evlerinde ya da iş yerlerinde severek kullanacaklardır. Arkadaşa hediye edebileceğiniz Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'nı dilerseniz erkek sevgiliye hediye veya bayan sevgiliye hediye olarak da satın alabilirsiniz.

 

Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Silah kupa 21 x 12 cm ölçülerindedir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.