X
Hediye Fabrikası » Babalar Günü Hediyesi » İlginç Hediyeler » Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası
Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası

Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137657
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sert mizaçlı arkadaşlara hitaben seçebileceğiniz sıradışı bir hediye önerimiz var; Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası. Arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek ilginç ev aksesuar seçenekleri ile arkadaşınız ile çok eğleneceksiniz. Bununla birlikte ilginç ofis malzemeleri arasında da bulunan kahve kupası tercihi ile arkadaşı son derece mutlu etmeye ne dersiniz?

Çalıştıkları ofiste kullanabilecekleri bu sıradışı kahve kupası silah şeklindeki kulp kısmı ile dikkatleri üzerine topluyor. Hediye edeceğiniz arkadaşlarınızın çay ya da kahve saatlerine ekstra bir zevk katacak Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası ile içeceklerini yudumlamak oldukça keyifli olacak gibi. Maço karakterlerini dışa yansıtabilecekleri en iyi araç bu kupa olsa gerek. Siyah parlak yüzeyi ile oldukça şık da görünen Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'na sıcak veya soğuk her türlü içecek koyulabilir. Kolay kavranabilen kulbu ile de arkadaşlarınız içeceklerini rahatlıkla içebilirler. Ofiste çalışan arkadaşa özel günlerde alınacak erkek hediyeleri seçenekleri arayışı içerisindeyseniz eğer, bu kahve kupasını sakın kaçırmayın!

Cool bir hava yaratacağını düşündüğümüz bu kupayı kullanmak eminiz ki bulundukları ortamda fark yaratmalarını da sağlayacaktır. Çay veya kahve kupası olarak kullanabilecekleri Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'nı isterlerse çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler. Bu anlamda erkeklere ilginç hediyeler alarak onları şaşırtmak isteyenlerin kesinlikle almaları gereken bir ürün olacak! Sevdiklere alınabilecek farklı isimli kupa seçeneklerinden biri olan bu kahve kupasını sakın kaçırmayın!

Özellikle de erkeğe hediye olarak tercih edebileceğiniz bu sıradışı kupa bardağı dilerseniz bayan dostlarınız için de satın alabilirsiniz. Emin olun ki farklı hediyeler almaktan hoşlanan arkadaşlarınız bu kupa bardağa bayılacaklar, evlerinde ya da iş yerlerinde severek kullanacaklardır. Arkadaşa hediye edebileceğiniz Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'nı dilerseniz erkek sevgiliye hediye veya bayan sevgiliye hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Silah Tasarımlı Seramik Kahve Kupası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Silah kupa 21 x 12 cm ölçülerindedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.