Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik )
Şifa Bahçesi 3 lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik )

Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik )

19,89 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F94474
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Etkileri pek fazla olan bitkileri evinizin balkonunda veya bahçesinde keyifle yetiştirmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik ) sizin için..

Sağlığa yararlı yönlerini saymakla bitiremeyeceğimiz üç mis kokulu bitkiden oluşan bu set bahçenize veya balknunuza renk katacak. Renk katmasının dışında sağlığınıza da büyük faydaları olacak. Balkonunuzda veya bahçenizde yetiştireceğiniz bu bitkiler ile tazecik yetişen bitkilerinizi koparıp mis kokulu, sağlıklı bitki çayları elde edebileceksiniz. Hasta olduğunuz zamanlarda şifayı bu bitkilerde bulacaksınız. Her gün keyifle büyütüp beslediğiniz bitkilerinizden oluşturduğunuz çayları yudumlayarak güne sağlıkla başlayacaksınız.

Gayet doğal, duru, saf ve tazecik olacak ekinezya, melisa ve kekiklerinizi evinizin ortamında yetiştirmek için Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik )'e hemen sahip olmalısınız.

 

Ekinezya: Soğuk algınlığına karşı iyi gelir Ekinezya çayının antiseptik özelliği vardır Boğaz ağrısına iyi gelir Kuru öksürüğü geçirir Boğaz şişkinliğini alır Kas ve eklem ağrılarına iyi gelir Kansere karşı korunma amacıyla kullanılır Basur tedavisinde kullanılır Ateş düşürücüdür Orta dereceli enfeksiyonların tedavisinde kullanılır Bağışıklık sistemini güçlendirir İdrar yolu enfeksiyonlarına karşı kullanılır Saman nezlesine iyi gelir Migren nedeniyle oluşan baş ağrısını hafifletir Alerji belirtilerini hafifletir.

Melisa: Uyku sorunlarında kullanılır Sinirleri yatıştırır Stresi azaltır Mide rahatsızlıklarını azaltır Sindirim sorunlarına karşı kullanılır Gaz giderir Ateş düşürür Ter atılmasını sağlar.

Kekik: Antioksidan etkisi vardır Öksürüğü alır Hazımsızlığı giderir Vücut için gerekli mineralleri içerir Boğaz ağrısını alır Ağız içi yaraları geçirir Dişeti hastalıklarına iyi gelir Antiseptiktir Soğuk algınlığına iyi gelir Gargara suyu olarak kullanılır Şişkinliği ve gazı alır Stresi azaltır ve iyi hissettirir Romatizma ağrılarını hafifletir Baş ağrısını geçirir.


Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Ekinezya, Melisa, Kekik )'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Yaklaşık 10x10 cm ebatlarında topraktan yapılmış küp saksı içerisinde yetiştirebileceğiniz.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.