Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan )
Şifa Bahçesi 3 lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan )

Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan )

19,89 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F94475
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evinizin balkonunda veya bahçesinde keyifle yetiştireceğiniz bitki setlerine sahip olmak ister miydiniz?

Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan ), balkonunuzda veya bahçenizde yetiştirebilmeniz için birebir. 3 adet saksı ile birlikte gönderilen bu bitkileri yetiştirmekten büyük bir keyif alacaksınız. Özenle besleyip büyüteceğiniz anason, rezene ve reyhanı ister bahçenizi renklendirmede isterseniz de sağlığınıza şifa açısından kullanabileceksiniz.

Kendi eviniz için satın alabileceğiniz Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan )'i dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

Anason: Boğaz ağrılarını hafifletir Akciğerleri rahatlatır Soğuk algınlığının daha çabuk geçmesini sağlar Sinüzite iyi gelir Bronşit tedavisinde kullanılır Kolik tedavisine yardımcı olur Şişkinliği azaltır Hazımsızlığa iyi gelir Hıçkırıktan kurtulmak için kullanılır.

Rezene: Sindirim sistemiyle ilgili sorunu olan kişiler, Mide ve gaz rahatsızlığı bulunanlar, Soğuk algınlığı olanlar, Öksürüğü kesilmeyen kişiler, Emzirme döneminde olan anneler için anne sütünü arttırmayı isteyen anneler, Bebeğinde devamlı gaz durumu olan aneler, Yoğun stres ortamından çalışanlar, Günlük olaylardan dolayı sinirlenen ve sinirlerini yatıştırmak isteyen kişiler için iyi bir şifa kaynağıdır.

Reyhan: Öksürük kesicidir. Hazımsızlığı ve bağırsak gazlarını giderir. Yemek ve salatalarda tatlandırıcı olarak kullanılır. İştah açıcıdır. Baş dönmesini durdurur. Arı sokmasında faydalıdır. Ağız yaralarını tedavi eder. Esans yapımında da kullanılır.

 

Şifa Bahçesi 3'lü Set ( Anason, Rezene, Reyhan )'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Yaklaşık 10x10 cm ebatlarında topraktan yapılmış küp saksı içerisinde yetiştirebileceğiniz.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.