X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga
Shot XL oyunu Zaga

Shot XL oyunu Zaga

57,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F129527
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bu oyun çok ama çok eğlenceli olacak! Eğlence seviyesi çakırlaştıkça zirveye çıkacak. Tuvalete gitmek yasak! Abdi adıyla bilinen bu oyun modern haliyle shot XL oyunu haline geldi.
Alışılmışın dışına çıkın sıradan oyunları rafa kaldırın.

Oyun tahtası üzerindeki kutucuklarda yapılması gerekenler yazılmıştır. Her oyuncu attığı zarın toplamı kadar yol kateder, piyonunu olması gereken kutucuğa koyar. Oyun başladı! Artık tuvalete gitmek yasak!
Sizlere için oyun içeriğinden bir kaç örnek;

Açık arttırma kutucuğuna gelen oyuncu açık arttırma yapmak için bir dal seçer ve oyunu başlatır. Mesela ''ben 12 tane araba markası sayarım'' der be bir sonraki oyuncu da açık arttırmaya girmek istiyorsa 12 den fazla sayabileceğini düşünüyorsa daha fazla rakam verir ve açık arttırma devam eder. Ya da bir önceki oyuncunun sayamayacağını düşünüyorsa ''say lan'' der ve oyuncu araba markalarını saymaya başlar eğer söylediği kadar araba markası sayabilirse say lan diyen 2 shot cezası alır eğer sayamazsa kendisi 2 shot atmak zorunda kalır.
Kelime kutucuğuna gelen her oyuncu ise bir kelime söyleyerek oyunu başlatır sırayla bu işlem tüm  oyuncuların birer kelime katmasıyla devam eder. Kulaktan kulağa oyunu gibi düşünün, her kelimeyi doğru söylemek zorundasınız. Eklenen her kelimeyi sırasına göre söylemek zorundasınız. Şaşıranın cezası 2 shot.


Shot XL oyununda yeni kurallar:
Joker:
* Oyun içerisindeki kuralları değiştirebilir. Bir kuralı iptal eder ve yerine yeni bir kural getirebilir.
* Başka bir oyuncunun kazandığı tuvalet hakkını elinden alır.
* Jokeri alan oyuncu kendisine verilen cezadan bir kereliğine kurtulur, joker hakkı sayesinde shot cezalarından kurtulur.
Rehber:
Bu kutucuğa gelen oyuncu bir isim seçer, kendi hariç diğer oyuncular telefon rehberinde seçilen isim kaç tane varsa o kadar shot yapar.
Tercih Et:
Bu kutucuğa gelen oyuncu istediği kişiye tercih hakkı tanır. Bu tecihte ya 4 shot yapmasını ister ya da istediğini yapmasını ister. Ona verilecek cezayı söylemeden ya 4 shot ya da soru seçeneğini sunun. 4 shotu ona verilecek cezayı bilmeden önce seçmelidir. Cezaya göre 4 shot yapılmamalıdır.

Oyun tahtası üzerinde karşınıza yasaklı kelimeler çıkacaktır ve bunları kullanan ise shot yapmak zorunda kalacaktır.
Oyun tahtasındaki diğer haneler için kullanma kılavuzunu okuyunuz.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.