X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter
Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter

Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139187
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Seyahati ve gezmeyi çok seven bir yakınınz varsa eğer ona gideceği yerlerdeki anılarını yazıp çizebileceği Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter hediye seçeneğini armağan etmeye ne dersiniz? Seyahate uygun bir şıklıkta hazırlanmış olan bu kanvas defterin üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Gideceği her yerde sizi düşünmesini ve bu anlamda manevi olarak yanında olmanızı sağlayacak olan Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. En güvenilir online hediye dükkanı olan Hediye Fabrikası sayesinde aradığınız her türden hediyeyi kolaylıkla bulacaksınız.

Defter haricinde sevdiklerinizi için isme özel kalem ve ajanda hediyelerini de tercih edebilirsiniz. En özel hediye seçeneklerini kişiye özel hale getirerek sevdiklerinize vermiş olduğunuz değeri gösterebilir ve dünyada sadece ona ait bir hediye armağan etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında farklı bir günlük defteri modelleri arayışı içerisindeyseniz eğer, Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter hediye seçeneğini hiç düşünmeden sipariş ederek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu ürünü dilerseniz arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla takdim edebilirsiniz. Gezmeyi sevenlerin asla hayır demeyeceği ve yanından ayırmayacağı bir hediye olan Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter, onlara alabileceğiniz en doğru hediye tercihi olacaktır.

Bu Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter'in yanında ayrıca isme özel dolma kalem gibi güzel ve kişiye özel bir kalem sipariş ederek güzel bir hediye seti oluşturabilir ve hediye sahibine unutmayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Aranızdaki samimiyet bağının güçlenmesini sağlayacak olan bu hediye seti ile birlikte hediye sahibinin gideceği her yerde sizi düşünmesini sağlayacaksınız. Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter kanvas tablo tasarla seçeneği ile kişiye özel bir hal alacaktır. Kanvas tablo şeklinde hazırlanacak olan bu defter ile seyahatler olduğundan daha güzel geçecektir. Kaliteli malzemesi ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 19 cm x 14 cm ölçülerinde, 80 yapraktır.

  • Defter dış kaplaması kanvas kumaştır.

  • Defterin yaprakları çizgisiz düzdür.

  • Seyahat Severlere Özel Baskılı Kanvas Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.