X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe

124,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138998
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyorsanız eğer Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kız arkadaşa veya erkek arkadaşa farketmeksizin tercih edebileceğiniz unisex bir ürün olan bu minyatür bahçenin üzerine sevgilinin ismini baskılatarak bahçeyi ona özel kılabilirsiniz. Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe hediyesi ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Bahçeye gözü gibi bakacak olan sevgiliniz her daim sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Kadınlara ve erkeklere alınacak hediyeler arasında bulunan Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe ile erkek arkadaşınızı son derece mutlu edeceksiniz.

Bu açıdan sevgili hediyeleri erkek için olduğu kadar kadınlar için de çok önemlidir. Bayan sevgiliye yeni yıl için güzel bir hediye almayı planlayanlar Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe'yi asla kaçırmasın! Yılbaşı haricinde bayan eşe doğum günü hediyeleri olarak alabileceğiniz Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe bayan eşe doğum günü için de unutulmayacak bir hediye olacaktır. Eğer eşine hediyeler alarak onu şımartmak ve ona karşı olan duygusunu en güzel şekilde göstermek isteyen varsa Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe çok doğru bir hediye tercihi olacaktır.

Öte yandan ev aksesuarları ve fiyatları hakkında gerekli bilgiyi edinmek istiyorsanız Hediye Fabrikası'na uğrayarak sevdikleriniz için en güzel hediye seçeneğini bulabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi olarak sevgiliye, arkadaşa veya eşe armağan edebileceğiniz minyatür bahçeyi, aynı zamanda doğum günü hediyesi olarak da sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye Yılbaşı Hedyesi Minyatür Bahçe ile ona ne kadar çok değer verdiğinizi en romantik şekilde sevgiliye göstereceksiniz. Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilen hediyeler içerisinden en çok tercih edileni bu bahçe olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeler özel kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

-Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.


-Kap : özel tasarım seramik saksı

en : 15, boy : 15, yükseklik : 5,5 (cm)


-Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.

Toprak tamamen kuruyunca her bitki için 50 ml su ile sulanmalıdır.

Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..


-Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.