Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati
sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F52954
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Doğum günü, yıldönümü, anneler günü ya da babalar günü ve de özellikle yılbaşı hayatımızın özel ve kutlanası günleridir. Bu tür zamanlarda birbirimizin değerini daha iyi anlar, hediyelerimiz ile ölümsüz anılar yaratırız. Yılbaşını harika bir hatıraya dönüştürmek için ise sevdiklerinizin duvarlarını süsleyecek olan bu özel saati tercih edebilirsiniz. Tasarımının yeni yıla özgü oluşu, şıklığı, kalitesi ve de kişiye özel tasarım ile son şeklini alıyor olması, hediyenizi farklı kılacak özelliklerdir. Hem kısa ve özel bir not ile saatinizi tasarlayabilirsiniz, hem de istediğiniz isimleri ve tarihi ekleterek, hediyenizi kişiye özel kılabilirsiniz. Yılbaşı teması ise yeni ve güzellikler ile dolu bir yıla girerken, gerçek anlamda mutluluk verici olacaktır.

El yapımı yılbaşı hediyeleri ile duvar saatini birlikte bir sürpriz olarak hazırlayıp, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Sevgiliniz, odasını süsleyecek saate bayılacak, eşiniz ise evinizin en güzel köşesine asmak isteyecektir. Kıza alınabilecek hediyeler konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, sevgilinizin bayılacağı bu eşsiz duvar saatini tercih edebilirsiniz. Özel bir doğum günü hediyesi yapımı ya da yeni yıl için hazırlanacak hediyeler zaman ve beceri isteyebilir ama bu tip bir yılbaşı hediyesi hem zamanınızı almayacak, hem de farklılığı ile hafızalarda yer edinecektir. Sadece sizin ve sevgilinizin değil, çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek bir hediyeden söz ediyoruz. Bu tür anlamlı bir hediyeye ulaşmanız ise çok kolay. Hızlı ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken eksiksiz ve doğru bir şekilde ilettiğiniz bilgiler. İsim, tarih ve mesaj kısımlarını dilediğinizce doldurup, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.