X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » İsimli Kolyeler » Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye
Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye
Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye
Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye

Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138687
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime oldukça romantik bir hediye almak istiyorum fakat sevgilime ne hediye alınır karar veremiyorum diye düşünüyorsanız eğer, Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve ona unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Aynı zamanda sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz son derece romantik bir ürün olan bu kolyenin üzerine isimlerinizi sonsuzluk işaretiyle baskılatabilir ve hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Bu bakımdan ayrıca sevgiliye alınabilecek yildönümü hediyeleri arasında da yer alan Metal Kalp Kolye, ona alınacak en romantik hediyelerin başında gelmektedir.

Sevgiliye özel günlerde alınabilecek en güzel kolye seçeneklerinden biri olan Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye'yi hiç beklemeden sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak kız arkadaşa armağan edebilirsiniz. Her gün kullanmak isteyeceği ve kullandıkça sizi düşüneceği sevgiliniz ile aşkınızı her daim canlı tutmayı başaracaksınız. Sevgiliye ilginç, romantik ve aynı zamanda sıradışı ürünler hediye ederek onu şaşırtmayı amaçlıyorsanız eğer, kişiye özel hediye seçeneği olan bu kolyeyi ona kesinlikle hediye edebilirsiniz. Eğer sevgiliye özel hediyeler alarak onu mutlu etmeyi amaçlıyorum diyorsanız sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye hediye seçeneğini hiç beklemeden sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü için de ayrıca sevgiliye doğum günü hediyeleri ilginç fikirler arayışı içerisindeyseniz eğer, hem romantik hem de oldukça sıra dışı bir hediye seçeneği olan isim baskılı bu metal kalp kolyeyi sevgiliye özel olarak sipariş ederek ona romantik bir anda armağan edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye'yi hemen satın alın!

Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kalp kolye 4 x 3.5 cm ölçülerindedir.
  • Zinciri ile beraber gönderilmektedir.
  • Üzerine kişiselleştirme lazer kazıma yöntime ile yazıldığı için silin olmayacaktır.
  • Sevgiliye Size Özel Sonsuz Aşk Metal Kalp Kolye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.