X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi
Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi

Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137785
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiğiniz insana şahane bir hediye ile sevgi gösterisi yapmaya hazır mısnız? Yaklaşan özel günleriniz için tercih edebileceğiniz en güzel hediye fikirleri Hediye Fabrikası.com farkı ile sizlere sunuluyor. Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi de bu alternatiflerden sadece biri.

İster erkek sevgiliye hediye isterseniz de bayan sevgiliye hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu masa takviminin en güzel detayı anılarınıza ev sahipliği yapması. En güzel anılarınıza şahitlik yapan en güzel fotoğraflarınız ile tasarlanacak Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi sevdiğiniz insanın aklını başından alacak bir armağana dönüşecek. Ahşap ayaklık üzerinde yer alan takvim yapraklarından oluşan bu hediyenin kapak kısmı seçeceğiniz en güzel ftoğrafınız ile hayat bulurken isimleriniz ile detaylandırılıp kişiye özel hediye fikirlerinden birine dönüştürülecek. Böylece ortaya sevgilinizin kendini özel hissetmesini sağlayacak bir hediye çıkmış olacak ve vereceğiniz bu hediye aşkınızı simgeleyecek. Sevgiliniz ona hediye edeceğiniz Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni evinin veya ofsinin en güzel köşesine yerleştirip her baktığında huzur bulacak. Onu ne kadar çok sevdiğinizi yansıtacak bu hediyeyi biricik aşkınıza yıldönümü hediyesi fikirlerinden biri olarak sunabileceğiniz gibi sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. İlk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyecek bu takvimin bir ömür saklanacağından emin olabilirsiniz.

Sevgiliye romantik hediyeler konusunda birbirinden güzel alternatifleri sizlere sunan Hediye Fabrikası.com'un özenle tasarladığı Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni hayatınızın aşkına en özel günlerinizden birinde armağan etmek ve ona doyumsuz mutluluklar yaşatmak istiyorsanız eğer hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın ve siparişinizi bize iletin.

 

Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi

  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.