X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Film - Beste » Sevgiliye Özel Video Klip 1002
Sevgiliye Özel Video Klip 1002

Sevgiliye Özel Video Klip 1002

68,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130356
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye veya eşe ömrü boyunca unutmayacağı bir film yaptırmaya ne dersiniz? Aşka dair en güzel anların bu video klipte birleşmesiyle oraya çıkacak olan film, Sevgiliye Özel Video Klip 1002 adıyla Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor! Sevgiliye özel günlerde anlamli hediyeler almak isteyenlere kaçırılmayacak bir hediye fırsatı!

Sevgiliyle beraber geçirilen en güzel anları ve en mutlu kareleri romantik bir müzik eşliğinde bu video klip içerisinde bulabileceksiniz. Sevgililer günü, yıl dönümü ve doğum günü gibi özel günlerde yaptırabileceğiniz ve sevgiliye güzel bir sürpriz yaparak verebileceğiniz muazzam bir hediye. Aşkınız dillerden dillere dolanacak. Ve tüm dünya sizin aşkınızı konuşacak. Mutlu bir birliktelik için, aşkınız ölümsüz olsun. Bu anlamda sevgililer günü dışında bayan sevgiliye doğum günü hediyesi almak isteyenler için harika bir hediye tercihi olan Sevgiliye Özel Video Klip 1002 en özel anlardan oluşacak bir film olacaktır. Aynı zamanda ilginç sevgililer günü hediyeleri arasında kendine yer bulan bu video klip ile sevgiliye daha önce hiç yapmadığınız farklılıkta bir sürpriz yapmaya hazır olun. İzledikçe sizi düşünecek olan kız arkadaşa kesinlikle alınması gereken bir hediye olacaktır.

Bütün bunların yanında kız arkadaşa kadınlar günü için yapılacak sürprizler arasına da katabileceğiniz Sevgiliye Özel Video Klip 1002, ona yapacağınız en romantik sürpriz olmasının yanı sıra asla unutulmayacak bir hediye tercihi de sayılacaktır. Eğer siz de kıza alınacak hediye seçenekleri arasından farklı ve daha önce hiç yapılmamış bir sürpriz arıyorsanız bu video klip tam size göre olacak! O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanmakta olan Sevgiliye Özel Video Klip 1002'yi özel günlerde kız arkadaş için sipariş ederek onu şaşırtabilirsiniz.

Sevgiliye Özel Video Klip 1002'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Aşk;

-Sımsıkı sarılmaktır.
-Hep yanında olmaktır.
-Dokunmaktır.
-Paylaşmaktır.
-Yeniden doğmaktır.
-Yaşamaktır.
-Güvenmektir.
-Sonsuzluktur.
-Maceradır.
-Sadakattir.

Herşeye inat seni sevmektır. AŞK.

  • Video süresi yaklaşık 2 dakikadır.
  • 11 adet fotoğraftan video klip hazırlanır.

 

 

 

Ürüne ait tanıtım film(ler)i

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.