X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgiliye Özel Not Kupa
Sevgiliye Özel Not Kupa

Sevgiliye Özel Not Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130323
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Hr zaman not aldığımız veya notlarını tuttuğumuz kağıtlar, defterler ve ajandalar muhakkak olmuştur. Bunları en pratik olanı ise hep ufak renkli not kağıtlarıdır. Bu ufak, şirin not kağıtlarına sevgilinize olan hislerinizi yazabilir, onu her çay, kahve içtiğinde gülümsetebilirsiniz. Sevgiliniz bu şirin notları her okuduğunda kendini özel hissedecektir. Sizden uzak olsa da özel not kupa ile çayını, kahvesini sizle ve hislerinizle yudumlayacaktır. Onu ne kadar çok sevdiğinizi her çay, kahve içişinde görecektir. Sevgiliye Özel Not Kupa, sıradan hediyelerin dışında oldukça romantik ve anlamlı bir hediye. Not kupa tamamen sevgilinize özel olacak. Sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünüzde,sevgililer gününde sürpriz hediye olarak Sevgiliye Özel Not Kupa’yı verebilirsiniz. Bu hediye ile ona çayını, kahvesini zevkle yudumlayacağı bir hediye vermiş ve sürprizlerin en büyüğünü yapmış olacaksınız. Sevgiliye son derece romantik fakat bir o kadar ucuz doğum günü hediyeleri almak istiyorsanız üzerine ona özel duygusal mesajlar baskılatabileceğiniz bu kupayı sevgiliye hediye olarak alabilirsiniz.

Sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye unutulmayacak bir hediye alarak ona olan aşkınızı en güzel şekilde göstermek istiyorsanız ona kişiye özel kupa hediye seçeneği olan Sevgiliye Özel Not Kupa'yı sipariş edebilirsiniz. Kupanın üzerine sevgiliye karşı olan duygularınızı baskılatabileceğiniz gibi sevgiliye olan özel notlarınızı da yazdırabileceksiniz. Bu sayede hediye kupanız son derece kişiye özel bir hale gelmiş olacak ve sevgiliye unutulmayacak bir hediye olacaktır. Sabahları içeceği kahveyi bu kupayla içecek olan sevgiliniz her sabah sizi düşünerek uyanacaktır. Sevgililer günü ya da doğum günü gibi günlerde sevgiliye gönül rahatlığıyla alabileceğiniz en özel kupa hediyesidir. Bu açıdan bakıldığında 14 şubat sevgililer günü hediye seçenekleri arasından en uygun ve anlamlı tercih olan Sevgiliye Özel Not Kupa, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kız arkadaşa unutamayacağı bir hediye almak isteyenlerin kesinlikle almak isteyeceği ucuz ve son derece etkili bir hediye seçeneğidir. Bu ürünü sevgililer günü yanı sıra yeni yıla girerken yılbaşı hediyesi olarak da sevgiliye armağan edebilirsiniz.

Sevgilime yılbaşında değişik bir hediye almak istiyorum diyenler için sevgiliye yılbaşı sürprizleri arasında bulunan Sevgiliye Özel Not Kupa'yı kesinlikle öneriyoruz. Dilerseniz yılbaşında bu özel ürünü hediye olarak tercih edebilir ve yeni bir yıla girerken sevgiliyi oldukça mutlu edebilirsiniz. Yeni yıla nasıl girerseniz bütün bir yıl öyle olursunuz derler. İşte bu yüzden kız arkadaşı son derece mutlu edecek notlara sahip olan bu kupayı ona hediye ederek sevgilinizin bütün bir yıl boyunca mutlu dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Öte yandan sevgiliye en güzel doğum günü hediyeleri seçenekleri arasında bulunan Sevgiliye Özel Not Kupa hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevgiliye doğum gününde armağan edebileceğiniz anısal bir değere sahip unutulmayacak bir hediye seçeneği olan Sevgiliye Özel Not Kupa hediyesi sizleri bekliyor. Kişiye özel olarak hazırlanan bu kupanın üzerine sevgiliye özel duygusal ve romantik sözler yazdırabilir ve sevgiliye armağan edebilirsiniz. Romantik bir hediye olmasının yanı sıra oldukça uygun bir fiyata sahip olması da sizin açınızdan çok güzel olacaktır.

O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Sevgiliye Özel Not Kupa hediye seçeneğini sevgiliye doğum günü gibi günlerde özel olarak armağan edebilir ve ona unutamayacağı bir gün yaşatma şansına sahip olabilirsiniz. Kullandıkça sizi ve sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan sevgiliye kesinlikle alınması gereken bir hediyedir.

Sevgiliye Özel Not Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselenden üretilmiştir.
  • Sıcak baskı sayesinde baskılar asla çıkma yapmaz.
  • Elde yıkayınız.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.