X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi
Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi
Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi
Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi
Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi

Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138713
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime ne hediye alabilirim diye uzun uzun düşünenlere Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerinde bir çift figürü bulunan bu kar küresi klasik ve her daim romantik olan hediyelerin başında gelmektedir. Özellikle kıza alınacak hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi, kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği duygusallıkta bir armağan olacaktır.

Üzerine sevgilinin ismini baskılatarak da kişiye özel bir hale getirebileceğiniz Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi, kişiye özel doğum günü süsleri arasında yer almaktadır. Bu bakımdan kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Aynı şekilde sevgililer günü haricinde evlilik yıldönümü hediyeleri kadın için oldukça önemlidir. Eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak duygusal ve bir o kadar romantik bir hediye almak istiyorsanız eğer, Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi tam aradığınız hediye olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra hamile olan sevgiliye hamile hediyesi olarak da hiç düşünmeden Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi'ni Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş ederek sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye veya eşe ofis aksesuarı olarak alabileceğiniz sevgiliye özel müzikli kar küresini dilerseniz sevgiliye ev aksesuarlari olarak da sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan son derece romantik bir hediye ürünüdür. Sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde sevgiliye almayı düşüneceğiniz romantik ve bir o kadar anlamlı hediye seçeneklerinin başında gelen Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi hediyesini sakın kaçırmayın! En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun!

Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.