X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati

Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F52955
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
30 karakter yazabilirsiniz.
70 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Çiftler için özel olarak tasarlanan ürünler, her zaman romantik ve de özel olur. Aşkın bir temsili olan ürünlerin de tam anlamı ile böyle olması gerekir. Sizin de sevgilinize hediye olarak tercihiniz bu tür bir üründen yana olacaksa, sevgiliye özel olarak hazırlanan duvar saati, son derece doğru bir seçim olacaktır. Sevgiliye saat hediye etmek, aynı zamanda çok da romantik bir hareket olacaktır. Adeta onun tüm zamanını kapladığınız, sizin de tüm zamanınızın ona ait oluğu mesajını verebilirsiniz. Ayrıca onun her saate bakışı da yine sizi hatırlatacaktır. Gerçekten de bu özelliği ile romantik bir hediye olacak, sevgilinizi de mutlu edecektir.

Sevgiliye küçük hediyeler almak, zaman zaman küçük sürprizler yapmak çok önemlidir. Bu şekilde aşkınız da her zaman daha taze kalacaktır. Hediye vermenin ise zamanı yok. İster sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümü olsun, ister içinizden hediye vermenin geldiği her hangi bir gün olsun. Saat hediyenizin güzel yanlarından biri ise üzerine istediğiniz özel bir mesajı yazdırabilecek olmanız. Bunun yanında sevgiliniz ile birlikte isimlerinizi de saatinizin üzerine yazdırıp, güzel bir hatıra haline getirebilirsiniz. Sevgiliye farklı hediye almak, her zaman hediyenizin beğenilme ihtimalini yükseltir. Bu tip bir saatin eşsiz bir seçenek olması, sadece size özel olarak hazırlanan tasarımı da yine sevgilinizin bu hediyeye bayılacağını gösteriyor. Sizin sipariş vermeniz ise çok kolay. Hızlıca sipariş verebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken, doğru ve eksiksiz bir biçimde mesaj, isim ve tarih gibi detayları yazıp yazmadığınız.

Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.