X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati
Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati

Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F52955
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
70 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Çiftler için özel olarak tasarlanan ürünler, her zaman romantik ve de özel olur. Aşkın bir temsili olan ürünlerin de tam anlamı ile böyle olması gerekir. Sizin de sevgiliye hediye olarak tercihiniz bu tür bir üründen yana olacaksa, sevgiliye özel olarak hazırlanan duvar saati, son derece doğru bir seçim olacaktır. Sevgiliye saat hediye etmek, aynı zamanda çok da romantik bir hareket olacaktır. Adeta onun tüm zamanını kapladığınız, sizin de tüm zamanınızın ona ait oluğu mesajını verebilirsiniz. Ayrıca onun her saate bakışı da yine sizi hatırlatacaktır. Gerçekten de bu özelliği ile romantik bir hediye olacak, sevgilinizi de mutlu edecektir. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Sevgiliye küçük hediyeler almak, zaman zaman küçük sürprizler yapmak çok önemlidir. Bu şekilde aşkınız da her zaman daha taze kalacaktır. Hediye vermenin ise zamanı yok. İster sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümü olsun, ister içinizden hediye vermenin geldiği her hangi bir gün olsun. Saat hediyenizin güzel yanlarından biri ise üzerine istediğiniz özel bir mesajı yazdırabilecek olmanız. Bunun yanında sevgiliniz ile birlikte isimlerinizi de saatinizin üzerine yazdırıp, güzel bir hatıra haline getirebilirsiniz. Sevgiliye farklı hediye almak, her zaman hediyenizin beğenilme ihtimalini yükseltir. Bu tip bir saatin eşsiz bir seçenek olması, sadece size özel olarak hazırlanan tasarımı da yine sevgilinizin bu hediyeye bayılacağını gösteriyor. Sizin sipariş vermeniz ise çok kolay. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz ev hediyesi seçeneği olan Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati'ni dilerseniz çalışan sevgiliye ofis hediyesi olarak da sipariş ederek sevgiliyi şaşırtabilirsiniz. Saate baktıkça sizi düşünecek olan sevgiliyle aranızdaki aşk her daim canlı kalacaktır. Üzerine sevgilinin ismini ve sevgiliye karşı olan güzel duyguları yazdırabileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneği olan kişiye özel baskılı duvar saati, sevgiliye alınabilecek en romantik hediyelerin başında gelecektir.

Bütün bunların yanı sıra sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak da Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edebileceğiniz Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. En özel ürünler arasında yer alan bu duvar saati ile sevgiliye unutamayacağı bir gün yaşatmaya hazır olun! Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak da sipariş ederek sevgiliyi şaşırtabileceğiniz bu duvar saatini evinde ya da ofisinde sergileyecek olan kız arkadaşınız, hediyeye asla hayır demeyecektir. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu güzel hediye seçeneğini doğum günü gibi günlerde sevgiliye armağan etmek istiyorsanız acele edin! Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerin de hiç düşünmeden sipariş edeceği Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati, sevgili tarafından çok beğenilecektir.

Sevgilinin ismini ve ona karşı olan en içten dileklerinizi baskılatacağınız Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati ile ona olan sevgiyi en güzel şekilde kız arkadaşa aktaracaksınız. Ayrıca sadece kız arkadaşa değil, erkek arkadaşa hediye olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz unisex bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Hızlıca sipariş verebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken, doğru ve eksiksiz bir biçimde mesaj, isim ve tarih gibi detayları yazıp yazmadığınız. Acele edin!

Sevgiliye Özel Mesajlı - Mutlu Çift Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.