X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa
Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa
Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa
Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa

Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F52945
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliyi sıradışı bir hediye ile şaşırtmaya ne dersiniz? Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa, sevgilinin çay ve kahve keyiflerini ikiye katlamaya geliyor. Sevgiliye hediye edeceğiniz öpücük baskılı bu romantik kupa sevgiliye alınması gereken en özel tasarım olacak! Bu anlamda sevgililer günü hediye seçenekleri arasından en romantik hediye tercihi olacaktır.

Sıcacık bir öpücük kadar içten ve samimi olan Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa, sevgilinin severek kullanacağı bir kupa olacaktır ve her kullandığında sizi sevgiyle hatırlayacaktır. Çayını ve kahvesini daha bi keyifle içeceği bu özel kupa sayesinde size olan sevgisi pekişecektir. Üzerinde dudak figürü bulanan Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa'ya işleteceğiniz isimleriniz ve özel bir mesajınız bu ürünü sıradanlıktan çıkarıp çok özel bir hediyeye dönüştürecektir. Artık sevgili için hediye olarak romantik bir hediye almak istiyorsanız isim ve mesaj baskılı hediyelere yönelebilirsiniz. Kız arkadaşa doğum gününde ya da sevgililer gününde alınabilecek en romantik hediyeler arasında yer alan Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa'yı hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Öte yandan erkek için sevgililer günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz bu kupa ile erkek arkadaşa sizi hatırlatacak bir ofis hediyesi almış olacaksınız.

Siz de sevgiliye eşi benzeri olmayan bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa'yı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Alınabilecek kupa bardak seçenekleri arasından en çok tercih edilen model olan kişiye özel hediye bardak seçeneği Hediye Fabrikası tarafından özel olarak dizayn edildi. O halde daha fazla beklemeden son derece romantik bir hediye seçeneği olan bu kupayı satın alın!

Sevgiliye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Muck Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resimde görülen şablon sabittir.
  • İsim bu şablon üzerine işlenerek kupanız hazırlanır.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.