X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu
Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu

Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu

4,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136267
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Tarifsiz duygular yaşamanıza sebep olan sevgilinize aşkınızı anlatmanın espirili bir yolunu mu arıyorsunuz? İşte size sıradışı bir hediye, Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu.


Hasta olduğunuz zamanlarda kullandığınız ilaçları aşkınıza ilaç olacak bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu; rengarenk kapsüller ve leziz drajelerle tatlandırılmış, içerisindeki prospektüsü bile kendinize özel hazırlayacağınız çok özel bir hediye.


Sevgiliye alınabilecek sıradan ve ruhsuz hediyeleri unutturacak olan aşkpirin sevgilinize tarifsiz duygular yaşatacaktır. Orjinal bir ilaç kutusundan farksız olan Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu sevgilinize karşı hissettiğiniz o derin duyguları göstermenizde etkili olacaktır. Sevgilinizin görünce çok şaşıracağı bu hediye tamamen O'na özel hazırlanacağından çok özel ve anlamlı bir armağan olarak sevgilinizi mutluluktan uçuracaktır. Sizde hayatınızın aşkı için özel, espirili ve yıllarda akılda kalacak nitelikte bir hediye arıyorsanız Sevgiliye Özel Hediye Aşkpirin Kutu içerisindeki prospektüsü özel mesajlarınız ile hazırlatın özel günlerinizde sevgilinize tarifi imkansız duygular yaşatacak bir hediye verin.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.