X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati
Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati
Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati
Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati

Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118393
Tavsiye Et >
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye kalbinizin attığı her dakika seviyorsanız o özel insanı mutlu edebileceğiniz Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. İşte bu romantik duvar saati tam size göre bir hediye seçeneği olacak! Daha uzun aşk dolu yıllar geçirmek istediğiniz biricik sevgiliye bir ömürlük hediye seçeneğidir.

Üzerinde şirin kalpli figürlerin olduğu bu romantik saat, sevgilisine en özel hisleri hissettirmek isteyenler için tasarlanıyor. Her baktığında O'nu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatacak olan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati, sevgilinizin evinde harika bir dekor yaratacaktır. Sevgilime yil dönümü hediyeleri olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz harika bir hediye seçeneğidir. Ona unutamayacağı bir yıl dönümü yaşatmak istiyorsanız eğer sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak bu anlamlı hediye seçeneğini hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz. Öte yandan sevgililer gününe özel hediyeler içerisinde de yer alan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Sevgililer günü haricinde sevgiliye doğum günü süprizi yapmak istiyorum diyenlerin da asla kaçırmaması gereken anlamlı ve romantik bir hediyedir. Üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz güzel fotoğrafları baskılatarak ve isim baskısı yaptırarak hazırlatacağınız bu duvar saati ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Bunların yanında sevgiliye özel gün hediyesi olarak alınabilecek dekoratif saat modelleri arasında yer alan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati, Hediye Fabrikası'nda size özel sunulan fırsatlarla bekliyor. Artık uzun uzun kıza hediye ne alınır diye düşünmeye hiç gerek yok! Sevgililer günü ya da doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edeceğiniz Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati'ni dilerseniz sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak da armağan edebilir ve sevgiliye unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz. Sevgiliye kişiye özel olarak hazırlanacak olan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati'ni hediye olarak tercih ederek sevgiliye sürpriz yapın!

Sevgilime romantik bir hediye almak istiyorum fakat ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken duygusal ve bir o kadar da romantik bir hediye seçeneği olan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Üzerine isim veya fotoğraf baskısı yaptırarak hediye edebileceğiniz bu duvar saatini sevgiliniz dilerse evinde dilerse de iş yerinde kullanacak ve baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Özellikle kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği bu anlamlı hediye seçeneğini erkek arkadaşa hediye olarak da gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve erkek arkadaşı oldukça sevindirebilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'nın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati'ni tercih ederek sevgiliye sevgililer günü için ya da doğum günü için armağan edebilir ve onunla aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendirebilirsiniz. Artık sevgilime ne hediye alsam diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Kız arkadaşa romantik hediyeler almak isteyenlerin kesinlikle sipariş etmeleri gereken anlamlı ve kullanışlı bir hediye tercihi olacaktır. Baktıkça sizi hatırlatacak olan bu Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati ile sevgiliye karşı olan aşkınızı en güzel yolla ona göstereceksiniz. Sevgiliye hediye edilebilecek en romantik hediye olan Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati'ni isimlerinizle tasarlatın, sevgiliye en özel günlerinizde armağan edin. Bu güzel hediye seçeneğini sevgiliye özel olarak sipariş etmek için acele edin!

Sevgiliye Özel Aşk Dolu Yıllara Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Saat süblimasyon baskı tekniği ile hazırlanır. Tek kalem pil ile çalışır.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.