X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık
Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık
Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık
Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık

Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F40012
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Sevimli mi sevimli bir çiftin resmedildiği yastık, özel günlerin hatırası olacak, çok özel bir hediye. Belki sevgilinizin doğum gününü kutlamak için, belki yıldönümünüzü bir hatıra ile taçlandırmak için, belki de sadece sevgilinizi mutlu etmek adına bir hediye vermiş olmak için bu yastığı tercih edebilir, size özel bir anı oluşturabilirsiniz. Hakikaten de yastığın tüm detayları, farklı ve özel bir anıyı işaret ediyor. El ele resmedilen çift ve de isimler, kalitesi ile göz kamaştıran yastık üzerinde harika görünüyor.

İlginç hediyeler sevgiliye mutluluk vermesi adına tercih edilmesi gerekenlerdir ve bu özel yastık da bunlardan biri. Sevdiğiniz kişinin evini, odasını süsleyecek olan tasarım, o günün bir anısı olarak gelecek yıllara kalacaktır. Bu tarz özel ve hoş bir hediye aynı zamanda yeni ev hediyesi ne alınır, yeni evlilere ne hediye edilmelidir sorusunun da bir cevabı olacak. Sevgililer günü hediyesi yapımı gibi zor bir sürece girmeden, çok daha az zaman ve emek harcayarak, çok daha özel bir sürpriz hazırlamak mümkün. Bu durum tüm özel günler için geçerli olabilir. Sadece sevgililer gününden söz etmiyoruz. Önemli olan ise sizin gerçek ve içten duygularınızdır. İçten duygulara sahip olduğunuz sürece, sevgilinizi mutlu edecek bir sürpriz organize edebilirsiniz. Bu özel tasarım yastık da bunun en güzel örneği olacaktır. Zaman kaybetmeden siz de hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Sevgiliniz ile birlikte isimlerinizi belirtmeyi sakın unutmayın. Böylece hediyeniz daha özel ve anlamlı olacak!

 

Sevgiliye Özel Aşık Çift Saten Yastık - Kişiye Özel Yastık satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtken şeklinde yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • Yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.