X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve
Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve

Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F57263
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
35 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Özel günlerinizde sevgiliye alınabilecek en özel hediye ile karşınızdayız, Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve..

Aşkınız ifade edebileceğiniz Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve; sevgililer gününde, yıldönümlerinizde hayatınızın aşkı için arayıp bulamadığınız, O'na layık bir hediye..

Özel günler için seçtiğiniz o sıradan hediyeler bi anlık heyecanlar yaratır sonra bi köşeye kaldırılıp unutulur. Sevgiliye hediye olarak seçtiğiniz ürün hem kalıcı hem çok özel hem de heyecan dolu olmalıdır ki sevgilinizin gözüne ve gönlüne hitab etsin. İşte böylesine özel bir hediye olan Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, sevgiliye alınabilecek eşi benzeri olmayan bir tasarım..

En güzel anılarınızın şahidi fotoğraflarınızla süslenecek olan Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimleriniz, çok özel mesajınız ve önemli bir tarihinizle oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve üzerindeki kalp figürleri bu ürünü sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye yapacaktır.

Sevgililer gününde veya yıldönümünüzde hayatınızın aşkına unutulmaz bir sürpriz yapmak, romantik bir hediye vermek istiyorsanız; Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve'yi kaçırmamanızı sevgiliniz için hemen satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Sevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Ürün Ebatları:

  • 21*26 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.