X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye
Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye
Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye
Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye

Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye

224,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136560
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kış aylarının kaçınılmaz sonlarından yağmurlu günlere romantik kişiliğinizi yansıtın. Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye ile biricik aşkınızla romantik bir yürüyüşe çıkın!

Sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu harika tasarım onun için sürpriz niteliğinde bir hediye olacaktır. Sıradan şemsiyelerin aksine oldukça farklı ve romantik tasarlanan Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye, çift kişilik oluşuyla dikkat çekiyor. Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediye'nin geniş dizaynı sevgiliniz ve sizi yağmurdan koruyor ve ıslanmanızı önlüyor.

Yağmurlu günleri fırsat bilip sevgilinizle hoş dakikalar geçirebileceğiniz Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye ile ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu sıradışı tasarıma sahip olmak için acele etmelisiniz.

 

Sevgiliye İki Kişilik Şemsiye Hediyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yüksek kalitede şemsiye ve çanta üretimi yapan Fare, 2008 yılında Promosyon Hediye Ödülüne layık görülmüştür. Fare ürünleri Almanya’da dizayn edilmektedir. Şemsiye ve çanta konusunda 50 yıllık deneyime sahip firma en geniş koleksiyona sahip Alman firmasıdır.
  • 2 Kişilik Şemsiye
  • Rüzgara Dayanıklı
  • Fibertek Saplı
  • Teflon Kaplama
  • Kutulu
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.