X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati
Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati

Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135714
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Hayatta önemli bir yere sahip o değerli insanı ödüllendirmeye ne dersiniz? Sevgilinin her şeyin en değerlisine, en özeline layık olduğunu düşünüyorsanız ve onun için en özel hediyeyi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Hediye Fabrikası'nın sevgiliye özel hazırladığı Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati, sevgiliye alınabilecek en özel armağan olacak! Kadınlara olduğu kadar sevgiliye doğum günü sürprizleri erkeğe de kesinlikle alınması gereken özel bir tercih olacaktır.

Sevgililer Günü için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati sevgiliyi şaşırtacak nitelikte bir hediye olacak. Sevgilinin size duyduğu o büyük aşka karşılık ufak bir teşekkür olacak Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimleriniz, önemli bir tarihiniz ve çok özel Sevgililer Günü mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir. Bu anlamda 14 şubat için hediyeler alarak sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorsanız daha fazla beklemeye hiç gerek yok! Aynı zamanda 14 şubat erkek sevgiliye hediye olarak hiç düşünmeden erkek arkadaşa da alınması gereken anlamlı bir hediye olacaktır.

Sevgilinizin uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati evinin veya odasının en özel köşesini süsleyecektir ve sevgilinize her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır. İçerisinde sevgiliye özel saat bulunan bu akrilik hediyenin üzerine sevgiliye özel mesaj baskısı yazdırabilir ve ona güzel bir armağan verebilirsiniz.

Bütün bunların yanında sevgiliye 1 yıl hediyesi olarak kesinlikle almanız gereken anlamlı ve romantik ofis hediye seçeneklerinden biri olacaktır. Siz de hayatınızın aşkı için bu Sevgililer Günü'nde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın sevgiliye özel tasarladığı Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati'ini ona özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

Sevgiliye Hediyelik İsimli Masa Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 10cm X 15 cm buyutlarındadır.
  • Kırılmaz akrilik malzemeden imal edilmiştir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.